درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

بهترین پرینترهای سه بعدی برای معماران

2105 بازدید 512 لایک

بهترین پرینترهای سه بعدی برای معماران

بنگاه های معماری بطور گسترده از بهترین پرینترهای سه بعدی برای معماران برای تولید نسخه سه بعدی از طراحی های معماری استفاده می کنند ، زیرا باعث صرفه جویی در وقت ، هزینه می شود .

بیشتر مواد مورد استفاده برای چاپ سه بعدی سازگار با محیط زیست هستند ، به این معنی که شما نیز باید محیط را حفظ کنید. سبز به عنوان مدلهای معماری سه بعدی را ایجاد می کنید.

اگر هنوز تصمیم به دستیابی به طراحی های معماری با چاپ سه بعدی ندارید ، زمان آن رسیده است که بهترین چاپگر سه‌بعدی را برای معماران در نظر بگیرید که مدلهای معماری سه بعدی را تولید کنند. ایده های خود را با چاپ سه بعدی عملی کنید!

چاپ سه بعدی چیست؟ بهترین پرینترهای سه بعدی برای معماران

چاپ سه بعدی فرآیند تبدیل یک شیء طراحی شده سه بعدی به یک جسم فیزیکی است. فرآیند پرینت سه بعدی شامل اثرگذاری پی در پی لایه های نازک از مواد تا زمان تشکیل جسم است.

مدل های معماری سه بعدی با استفاده از بسته های CAD مانند اتوکد ، SolidWorks ، SketchUp ArchiCAD و غیره طراحی می شوند پس از اتمام طراحی با بسته CAD ، مدل را با فرمت فایل سازگار ذخیره کنید و سپس پرونده را به چاپگر منتقل کنید.

قبلا پرینتر سه بعدی : معرفی پرینترهای سه بعدی سال 2017 و راهنمای خرید آن را اشاره کرده بودیم.

مراحل چاپ سه بعدی برای معماران

مرحله 1: مدل معماری را طراحی کنید

قبل از انتخاب بهترین پرینترهای سه بعدی برای معماران لازم است برای طراحی مدل معماری سه بعدی از بسته های CAD مانند SolidWorks و Autodesk استفاده کرده و سپس پرونده را در stl، obj، 3mf یا هر فرمت دیگر سازگار با چاپگر ذخیره کنید.

مرحله 2: پرونده معماری را برش دهید

از نرم افزارهای برش مانند cura، slic3r، نرم افزار برش اختصاصی استفاده کنید تا مدل را به لایه های نازک افقی برش دهید و پرونده ای به نام فایل g-code ایجاد کنید. پرونده G-code پرونده ای است که شامل دستورالعمل های گام به گام چاپگر برای پردازش کار چاپ است.

سپس بسته به گزینه های اتصال سازگار با چاپگر ، پرونده g-code را به کارت میکرو SD یا فلش درایو منتقل کنید.

مرحله 3: پرونده را به چاپگر منتقل کنید

پس از ایجاد پرونده g-code ، سپس پرونده را از طریق درایو فلش USB یا رسانه دیگر در پرینتر بارگذاری کنید ، اما قبل از آپلود ، مطمئن شوید که سطح پلتفرم ساخت با نازل به طور دقیق انجام می شود.

این برای چاپگر مهم است تا بتواند از چاپ های سه بعدی با کیفیت استفاده کند. با این حال برخی از چاپگرهای سه بعدی ، تسطیح خودکار یا حداقل تراز نیمه اتوماتیک را ارائه می دهند.

بعد از اطمینان از اینکه سکوی ساخت با نازل در یک سطح قرار گرفته است و پرونده در پرینتر بارگذاری می شود ، چاپگر به طور خودکار فایل را می خواند و شروع به اکسترن فیلامنت در سطح چاپ می کند تا اینکه جسم جسمی شکل بگیرد.

مرحله 4: جسم فیزیکی را بردارید

بعد از اینکه کاملاً شکل گرفت ، شی را از سطح ساختن جدا کنید.

چاپ سوغاتی سه بعدی (Best souvenirs )

بهترین فناوری چاپ سه بعدی برای معماران

فن آوری های مختلف چاپ سه بعدی وجود دارد و برای انتخاب بهترین پرینترهای سه بعدی برای معماران مهم است که شامل موارد زیر است:

مدل سازی رسوب ذوب شده (FDM) / ساخت فیلامان Fused (FFF)

استریولیتوگرافی (SLA)

پردازش نور دیجیتال (DLP)

ذوب لیزر انتخابی SLM (SLM)

SLS انتخاب لایه انتخابی (SLS)

ساخت شیشه چند لایه (LOM)

ذوب پرتو الکترونیکی (EBM)

فناوری FFF / FDM رایج ترین و مقرون به صرفه ترین فن آوری چاپگر است که توسط معماران استفاده می شود و سپس از فناوری SLA / DLP استفاده می شود .

اما فناوری DLP برای چاپ پروژه های معماری ایده آل نیست زیرا خواص چاپ های SLA / DLP در صورت ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند. در معرض نور خورشید و علاوه بر این ، استفاده از فناوری SLA / DLP به آسانی با تکنولوژی FDM نیست.

یکی دیگر از مزیت های فن آوری FDM برای معماران ، انواع مواد رشته ای است که ارائه می دهد. آنها شامل ABS (Acrylonitrile butadiene styrene) ، PLA (اسید پلیلاکتیک) ، نایلون (پلی آمیدهای آلیفاتیک) ، پلی اورتان ترموپلاستیک (TPU) و PETG (پلی اتیلن ترفتالات گلیکول) با خواص مختلف هستند.

مگر اینکه مطالبی را که می خواهید با آن کار کنید بدانید ، رشته PLA را به دیگران ترجیح دهید. استفاده از PLA برای استفاده از آن پیچیده تر است ، به راحتی پیچیده نمی شود و به بستر حرارتی احتیاج ندارد ، اما رشته ABS رایج ترین مواد رشته ای است که به دلیل عملکرد در مدل سازی سه بعدی پروژه های معماری مورد استفاده قرار می گیرد.

رشته AB ABS از استحکام بالا ، انعطاف پذیری متوسط ، از دوام بالایی برخوردار است و می تواند در برابر درجه حرارت بالا مقاومت کند ، اما فقط پرینترهای سه بعدی با تخت گرم از ABS و سایر مواد فیلامنت پشتیبانی می کنند ، در حالی که هر چاپگر سه بعدی می تواند رشت PL PLA را اداره کند.

علاوه بر این ، فن آوری FDM دارای چندین مدل کم هزینه در مقایسه با سایر فن آوری های چاپگر است ، و فناوری FDM نسبت به سایر فناوری های پرینتر سه بعدی ارزان تر نیز ارزان تر است.

نکات چاپ سه بعدی برای معماران- بهترین پرینترهای سه بعدی برای معماران

به جز اینکه با متریالهایی که چاپ می کنید بخصوص برای یک مبتدی آشنا باشید ، PLA را به هر نوع چاپ دیگر در نظر بگیرید ، ساده ترین استفاده است

اگر چاپگر دارای سطح اتوماتیک نیست ، حتما قبل از چاپ ، صفحه ساخت را با سر چاپ دقیقاً سطح کنید. دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر را مطابق با آن دنبال کنید.

از ویژگی raft در هنگام برش پرونده استفاده کنید تا ثبات در چاپها فراهم شود. ویژگی های raf شبکه ضخیم اطراف جسم اضافه می کند

اطمینان حاصل کنید که در مدل معماری خود از قسمتهای مهم و اساسی استفاده کنید

به خصوص هنگام چاپ با ABS ، مقداری از چسب چوب یا اسپری را روی سطح ساخته شده بمالید تا سطح چاپ صاف و تمیز شود و در نتیجه از پیچ خوردگی جلوگیری کنید.

بهترین پرینترهای سه بعدی برای معماران

LulzBot TAZ 6 3D Printer

پرینتر LulzBot TAZ 3D دارای حجم ساخت زیادی است تا بتواند چاپ های بزرگ یا چاپ های کوچک را به طور هم زمان در خود جای دهد.

این صفحه دارای یک صفحه ساخت داغ با قابلیت دستیابی به 300 درجه سانتیگراد همراه با فن های خنک کننده دو قطعه می باشد و این باعث می شود تا برای چاپ های مختلفی از جمله PLA ، ABS ، Copolyesters ، PETG ، چوب ، کامپوزیت های فلزی PLA ، پلی کربنات و ... ایده آل شود.

با این حال این یک پرینتر سه بعدی باز است ، بنابراین ممکن است بخواهید چاپگر را با احتیاط انجام دهید تا از صدمات سوختگی جلوگیری شود. علاوه بر این ، چاپگر پرینتر بالا برای کاربر نهایی است.

این پرینتر از چاپ بدون چاپ ، خود تمیز کردن و خود تسطیح سطح استفاده می کند ، بنابراین می توانید قبل از شروع هر پروژه یک چاپگر تمیز تهیه کنید و فناوری سطح بندی خود به آن پی برد که از سطح نهایی خود سطح بندی دقیقی را دریافت می کنید

علاوه بر این ، کالسکه هد ابزار مدولار استفاده از انعطاف پذیری را با سرهای مختلف چاپی برای ارتقاء چندگانه مواد رشته های چاپ سه بعدی ارائه می دهد.

LulzBot TAZ 6 با قاب آلومینیومی و منبع تغذیه یکپارچه به خوبی ساخته شده است. LulzBot TAZ 6 از یک نرم افزار اختصاصی آسان برای استفاده به نام Cura LulzBot Edition نرم افزار اختصاصی برخوردار است تا بتوانید به راحتی فایل های مدل خود را بارگیری کرده و پرونده ها را برای چاپ برش دهید.

علاوه بر این ، این نرم افزار نیز رایگان است و از منبع باز نیز استفاده می کند ، این بدان معنی است که شما ندارید.

برای پرداخت هزینه نرم افزار یا به روزرسانی ها و کد منبع نیز برای همه در دسترس است.

این پرینتر با فایل های GNU / Linux ، Windows و Mac سازگار است و به همین ترتیب با فایل های STL ، OBJ ، X3D و 3MF سازگار است.

پرینتر LulzBot TAZ 6 3D یک چاپگر ایده آل برای حرفه ای ها ، نمونه سازی های حرفه ای ، صنعتی ، تجاری و نمونه سازی و ساخت ، آموزش عالی و تحقیقاتی است.

از قطر فیلامنت 3 میلی متر و قطر نازل 5/0 میلی متر با صفحه ساخت گرم استفاده می کند تا مطمئن شوید که چاپ های شما پایدار است و پس از خنک شدن می توان آن را به راحتی حذف کرد.

.و اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، می توانید از طریق تماس تلفنی یا پشتیبانی ایمیل با پشتیبانی مشتری پاسخگو تماس بگیرید

:امکانات شامل

ابعاد محصول: 34.76in x 26in x 11.75in

وزن آن 43 پوند است

حجم ساخت: 280 mm x 280mm x 250mm

ضخامت لایه ها: 0.05 mm تا 0.50 mm (0.002in - 0.020in)

قطر رشته: 3.50 میلی متر

سازگار با STL ، OBJ ، X3D و 3MF

چاپ بدون آزمایش

تراز خودکار

خود تمیز کردن

سازگار با GNU / Linux ، Windows و Mac

QIDI TECH Large Size Intelligent Industrial Grade 3D Printer New Model

این پرینتر برای چاپ مواد رشته ای مختلف از جمله ABS ، TPU ، PLA با نازل اصلی به سیم وصل شده است و از یک اکسترودر دیگر استفاده می کند ، که می توانید از طریق E-mail برای چاپ مواد رشته های پیشرفته مانند فیبر کربن ، PETG ، نایلون ، رایانه شخصی و سایر مواد پرینتر سه بعدی با رشته های با کارایی بالا.


این پرینتر با پشتیبانی از قاب فولادی آلومینیومی ساخته شده است که از تکیه گاه پلاستیک بهتر و مطمئن تر است.
پرینتر سه بعدی QIDI TECH با استفاده از یک اکسترودر منفرد همراه با یک توربو با چهار طرف برای اطمینان از نتیجه مطلوب هنگام چاپ با ABS و مواد پیشرفته.
چاپگر همچنین از محور Double z برای ایجاد ثبات بیشتر در چاپها ، همچنین برای تقویت استحکام چاپ های بزرگ استفاده می کند.
علاوه بر این ، برای خلاص شدن از آلودگی های ناشی از مواد رشته ای به ویژه ABS و مواد پیشرفته ، تصفیه هوا را ارائه می دهد ، در نتیجه ، محیط را تصفیه می کند.
با سهولت 5.3 اینچ صفحه نمایش لمسی با رنگ بزرگ همراه با آیکون ها ، به سهولت به چاپگر دسترسی پیدا کنید.
این یک درگاه USB برای وصل کردن USB USB شما برای انتقال پرونده ها به چاپگر و همچنین اتصال بی سیم جهت ارسال کارهای چاپی به چاپگر از طریق شبکه بی سیم است.

پس از اتمام چاپگر ، می توانید با سهولت و راحتی مدل را از صفحه ساخت نوآورانه قابل جدا شدن جدا کنید.
چاپگر همچنین عملکرد خاموش اتوماتیک را برای خاموش شدن خودکار چاپگر فوراً چاپگر دارد.
QIDI TECH از ویژگی های منحصر به فردی در عملکرد مکث برخوردار است که به شما امکان می دهد تا در حین کار ، چاپگر را در حالت آماده باش قرار دهید ، این ویژگی همچنین باعث می شود تا چاپگر از آنجا که به دلیل قطع شدن در منبع تغذیه متوقف می شود ، چاپ را ادامه دهد. .
این پرینتر با استفاده از نرم افزار برش QIDI آسان خود را برای برش مدل در اختیار شما قرار می دهد و با یک ضمانت محدود 1 ساله همراه با پشتیبانی مشتری پاسخگو به شما برگردانده می شود.
امکانات شامل:
ابعاد محصول: 655x610x715mm

وزن آن 61.7 پوند است

حجم ساخت: 300x250x300mm

قطر قطعه: 1.75 میلی متر

5.0 صفحه لمسی بصری

قابلیت مکث

تصفیه هوا

خاموش شدن اتوماتیک

ضمانت محدود 1 ساله

9676 - Ultimaker 3 Extended 3D Printer

پرینتر سه بعدی Ultimaker 3 چاپ قابل اعتماد و دقیق را ارائه می دهد و کاربر پسند است. علاوه بر قابلیت ها و قابلیت ها ، چاپگر از دوربین داخلی برای نظارت از راه دور یک کار چاپ از هر نقطه بهره می برد.

از این رو ، با دوربین داخلی می توانید صحنه چاپ را ترک کنید تا به چیز دیگری بروید و کارهای چاپی را از دستگاه تلفن همراه خود نظارت کنید.

این مواد از رشته های مختلف ، که شامل ABS ، HIPS ، PLA ، PVA ، PETG و نایلون است ، به لطف صفحه شیشه ای گرم پشتیبانی می کند. پرینتر منبع باز است به این معنی که از استفاده از رشته های شخص ثالث پشتیبانی می کند ، اما در مقایسه با رشته اختصاصی هزینه کمتری دارد.

جالب ترین نکته در مورد چاپگر Ultimaker 3 Extended 3D ، اکستروژن دوگانه همراه با پشتیبانی محلول در آب است.

اکستروژن دوگانه اجازه می دهد تا اکستروژن باعث می شود قطعاتی که از مواد مختلف رشته تشکیل شده اند را چاپ کنند. نکته منحصر به فرد دیگر در مورد این پرینتر ، قابلیت آن در تعویض نازل به راحتی است ، یعنی می توانید نازل 0.4 میلی متری را برداشته و با سهولت و راحتی ، نازل 0.8 میلی متری را جایگزین آن کنید ، زیرا این کار را برآورده می کند.

این یک حجم ساخت بزرگ برای قرار دادن در چاپ های بزرگ است ، و سطح بندی فعال را فراهم می کند ، بنابراین لازم نیست که سیستم چاپگر را به صورت دستی تراز کنید.

چگونه می توانید به چاپگر سه بعدی Ultimaker 3 وصل شوید؟ می توانید از طریق شبکه Wi-Fi ، USB ، اترنت متصل شوید ، بنابراین در مورد نیازهای تجاری خود انتخاب کنید.

پرینتر دارای محفظه ای نیمه بسته است که در آن قسمت جلویی یک قاب باز است و طرف های دیگر کاملاً بسته شده اند.

این واحد یک چاپگر با کیفیت بالا برای چاپ مطمئن و دقیق نسخه سه بعدی پروژه های معماری است. تنظیم آسان ، کاربردی آسان است و با توسعه مدل ، بی سر و صدا عمل می کند.

با این حال ، اگر پرینتر سه بعدی Ultimaker 3 برای شما بسیار گران است ، می توانید چاپگر Ultimaker 2+ 3D را در نظر بگیرید ، همچنین یک پرینتر سه بعدی مناسب برای مدل سازی سه بعدی پروژه های معماری است ، اما ، فاقد برخی از ویژگی های معدود است.

امکاناتی از قبیل دوربین داخلی ، سطح بندی فعال ، ردیابی اتوماتیک رشته و استفاده از اکسترودر تک

این چاپخانه همچنین دارای چاپ های بزرگ و با کیفیت می باشد ، دارای حجم ساخت زیادی ، کاربرپسند است و از استفاده از کارت SD پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، Ultimaker جامعه ای در حال رشد را در اختیار دارد تا از نکاتی بهره ببرد و با پیشرفت های جدید در چاپگر نیز به روز شود تا به جامعه رو به رشد کمک کند.

اگر مشکل در مورد محصول را تجربه کنید ، Ultimaker نیز پشتیبانی مشتری خوبی دارد.

امکانات شامل:

ابعاد محصول: 19.4 x 13.5 x 23.2 اینچ

وزن آن 0.16 اونس است

حجم ساخت: 215mm x 215mm x 300mm

گزینه های اتصال: USB ، WI-FI ، اترنت

تعویض نازل های چاپ

اکسترودر دوتایی

قطر قطعه: 2.85 میلی متر

Official Creality 3D Ender 3 Printer Fully Open Source

پرینتر رسمی خلاقیت 3D Ender 3 به طور کامل با منبع آزاد یک چاپگر سه بعدی با بودجه مناسب برای معماران است تا بتواند آثار با کیفیت استثنایی را تولید کند ، دارای یک صفحه ساخت گرم است و از این رو می تواند مواد مختلف رشته ای را کنترل کند.

با این حال ، چاپگر کاملاً مونتاژ نشده است ، اگرچه مونتاژ این واحد حتی برای یک مبتدی نسبتاً آسان است ، تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که مونتاژ را با کیت نصب شامل کنید.

اگر هنگام نصب محصول با مشکلی روبرو شدید ، می توانید برای کمک به پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

این پرینتر دارای قاب باز است ، بنابراین شما باید هنگام استفاده از چاپگر احتیاط کنید ، همچنین هنگام استفاده از چاپگر کودکان را خاموش نگه دارید تا از صدمات سوختگی جلوگیری کنید.

از یک چرخ POM استفاده می کند ، که با ترموپلاستیک مهندسی طراحی شده است تا ثبات و استحکام بهتری داشته باشد زیرا قسمت های متحرک چاپگر را بی سر و صدا در امتداد رشته اکستروژن آلومینیوم می کند.

از آن چیزی که اکسترودر پیشرفته نامیده می شود استفاده می کند تا خطر حمله متقابل و گرفتگی را محدود کند.

این سطح بندی اتوماتیک را ارائه نمی دهد ، اما تراز کردن سیستم پرینتر با دکمه های بزرگ ، آسان برای تنظیم بستر آسان است

این پرینتر از منبع تغذیه ای ایمن برای جلوگیری از آسیب دیدن پرینتر به دلیل افزایش غیرمنتظره برق است و چاپگر ساخته شده است تا چاپ را از جایی که متوقف می شود ، آغاز کند ، شاید به دلیل قطع برق.

علاوه بر پشتیبانی عالی مشتری ، چاپگر دارای یک جامعه کاربری در حال رشد است ، فقط کافی است ender 3 را در جعبه جستجو جستجو کنید و در اختیار کاربران گسترده ender قرار می گیرد. شما می توانید چیزهای جدیدی درباره چاپگر یاد بگیرید. پلت فرم ، همچنین کمک کنید.

امکانات شامل:

ابعاد محصول: 15.8 15 15.8 x 23.6 اینچ

وزن آن 15.43 پوند است

حجم ساخت: 220x220x250 میلی متر

تخت چاپی روکش دار

دستگیره تراز کردن تخت

ضمانت محدود 1 ساله

Dremel Digilab 3 D 45 Awards Winning 3D Printer

پرینتر Dremel Digilab 3D 45 3D یک چاپگر با کیفیت بالا برای آموزش عالی و صنایع است. این ساختمان دارای یک سطح بزرگ در ساخت است که می تواند تا 100 درجه سانتیگراد همراه با یک نازل تمام فلزی که قابل گرم شدن تا 280 درجه سانتیگراد است ، گرم شود.

و از آنجا که این پرینتر سه بعدی داغ است ، از مواد مختلف رشته مانند PLA ، ABS ، نایلون و PETG با چاپ دقیق از وضوح 5 میلی متر تا 300 میکرون پشتیبانی می کند.

از فن آوری RFID برای تشخیص خودکار نوع رشته مورد استفاده استفاده می کند و همین امر باعث می شود تا پرینتر بتواند به طور خودکار تنظیمات چاپگر را متناسب با رشته و همچنین ردیابی مقدار رشته باقی مانده در قرقره تغییر دهد.

در واقع این فناوری برای هدف خود زیبا است ، اما این فناوری همچنین شما را از استفاده از رشته های شخص ثالث با پرینتر سلب می کند.

صفحه لمسی رنگی 5 اینچی به شما امکان می دهد تنظیمات را به راحتی انجام دهید همچنین برای کار آسان چاپگر.

این چاپگر دارای سطح بندی نیمه اتوماتیک است ، به عنوان مثال ، هرچند که به صورت خودکار نیست ، کمک کامل به سطح بندی می کند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورالعمل ها را به صورت خودکار دنبال کنید.

این پرینتر کاملاً با طراحی پلاستیکی بادوام محصور شده است ، بنابراین نگرانی کمتری در مورد ایمنی دارید و علاوه بر محفظه کامل ، چاپگر همراه با فیلتر کربن داخلی برای حذف آلاینده ها و ناخالصی ها در نتیجه مواد رشته ای است.

پرینتر همچنین با چاپگر ذرات داخلی داخلی ذرات را از محیط خارج می کند. و محصول دارای مجوز UL است ، بنابراین بدون ترس از ایمنی استفاده کنید!

چاپ با چاپگر Dremel Digilab 3D45 3D با اطمینان از کیفیت ، راحتی و امنیت کامل!

این نرم افزار رایگان نرم افزار برش دسکتاپ مبتنی بر cura دسک تاپ و نرم افزار برش ابری رایگان را برای چاپ ابر ارائه می دهد تا پرونده را برای چاپ آماده کنید

می توانید فایل اتصال g-code را از طریق اتصال Wi-Fi ، اترنت یا از طریق درایو فلش USB به چاپگر بفرستید و با دوربین داخلی HD از چاپگرهای خود نظارت کنید.

امکانات شامل:

ابعاد محصول: 23 18 18.8 x 18.8 اینچ

وزن آن 42.8 پوند است

حجم ساخت: 10 6 6.0 x 6.7 in

وضوح: 50 تا 300 میکرون

دوربین HD داخلی

چاپ ابر

تراز نیمه خودکار

صفحه لمسی کامل 5 اینچی رنگی

مجوز ایمنی UL

ضمانت 1 ساله با پشتیبانی عالی مشتری


نقد و بررسی و نظر خود را ثبت کنید

جهت ثبت نظر وارد شوید