درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

اسکنر ای ویژن 240 - AVISION AD240 نمایش بزرگتر

اسکنر ای ویژن 240 - AVISION AD240

محصول جدید

دارای گارانتی ۱۸ ماهه

22,930,000 تومان .

افزودن به لیست دلخواه

نقد و بررسی اسکنر ای ویژن 240 - AVISION AD240

مشخصات اسکنر ای ویژن 240 - AVISION AD240

ای ویژن AD240 ، اسکنری با قابلیت اسکن دورو – رنگی می باشد که ظرفیت فیدر این دستگاه 80 برگه و حداکثر سایز برگه ها باید A4  با طول 3000 میلی متری است همچنین این قابلیت اسکن برگه A3  به صورت تا شده هم دارد . در این اسکنر مانند بیشتر اسکنرهای شرکت ای ویژن از سیستم تغذیه خودکار سندها ADF استفاده شده است . سرعت اسکن AD240 برای تصاویر و اسناد یک رو 60 PMM ، برای تصاویر و اسناد دورو و سیاه و سفید 120 IPM و برای اسکن رنگی سند ها 60 PMM در هر دقیقه است که نسبت به هم رده های خود از سرعت اسکن بالایی برخوردار است.

تکنولوژی اسکنر ای ویژن 240 - AVISION AD240

 

از عوامل مؤثر در دقت و کیفیت یک اسکن عمق رنگ و وضوح تصویر است ، دقت اندازه گیری AD240 از 75 تا 600 اینچ مربع می باشد که با وجود 256 رنگ خاکستری و رنگی که در اسکنر وجود دارد قطعا تصاویر ایجاد شده از عمق و وضوح و دقت بالایی برخوردار هستند.

 

سیستم تصویربرداری CCD که بهترین سیستم تصویربرداری بوده در این اسکنر به کار رفته شده است و با استفاده از نوردهی با استفاده از لامپ LED و بالاترین تکنولوژی کشش سند بصورت فوق مسطح این قابلیت را به اسکنر  AD240می دهد که از اسناد ضخیم و کارتهای بانکی به راحتی و کیفیت بالایی اسکن کند . این اسکنر می تواند فایل ها و تصاویر را با فرمت های مختلفی TIFF ، JPG، PDF  بصورت فشرده و با حجم کم تولید کند.

ویژگی های اسکنر ای ویژن 240 - AVISION AD240

اگر به دنبال اسکنری کم حجم و سبکی که بتوانید درهر زمان آن را جا به جا کنید و یا در مکان های کوچک قرار دهید این اسکنر همیشه گزینه پیشنهادی ما بوده است و علاوه بر این توانایی اسکن 6000 برگ در روز ، این اسکنر را به یکی از پرکار ترین و کارآمد ترین ها بدل کرده است و با وجود پورت USB 2.0 خیلی ساده با کابل های مناسب اسکنر خود را به رایانه شخصی خود متصل کنید . هم چنین سیستم امواج فرا صوتی که این قابلیت را به اسکنر شما می دهد که اسناد دو تایی و چندتایی را خودکار تشخیص می دهد دیگر هیچ گونه اتلاف زمانی برای جدا کردن اسناد ندارید و عمق اسکن این دستگاه 48 bits input و 24bits output می باشد.

قابلیت های اسکنر ای ویژن 240 - AVISION AD240

شرکت ای ویژن برای هر اسکن، نرم‌افزارهایی را به منظور ترجمهٔ نرم‌افزار واسط به دستورات اولیه ی قابل فهم برای کنترل کننده‌ های سخت ‌افزار، فراهم می‌کند. به این ترتیب، نرم ‌افزارهای واسط هیچ گاه مستقیماً به دستگاه سخت‌افزار دسترسی نخواهند داشت. از جمله نرم افزار هایی که برای AD240 طراحی شده می توان twain Driver  ISIS Driver, Button Manager 2, AVScan, PaperPort SE 14 , Bundled Software را نام برد.

با کمک این نرم افزار ها شما می توانید اسنادی کج اسکن شده را صاف کرده ، متن های کم رنگ را پرنگ کنید ، طیف رنگ های خاکستری را شبیه سازی کنید ، اسنادی که تضاد در میزان روشنایی و تیرگی دارند را تصیح کنید ، مشکلات متون و تصاویر چاپ شده با چاپگر سوزنی که دارای نویز و سایه هستند را برطرف کنید ،و حتی اگر میخواهید پس زمینه رنگی فایل مورد نظرتان را حذف کنید و خیلی امکانات دیگر که این نرم افزار های واسطه با اتصال به نرم افزار های کاربردی در اختیارتان می گذارد .

اسکنر ای ویژن 240 - AVISION AD240 بخریم یا نخریم ؟

تولید کنندگان این اسکنر دست شما را برای اسکن مدارکتان باز گذاشته اند به این صورت که شما خود با وجود نمایشگر و دکمه های موجود بر دستگاه ، برنامه دلخواه اسکنتان را وارد کرده و هر طور که لازم است آن را برنامه ریزی می کنید و WIn2K, XP, Vista, Win7, Win8 از جمله سیستم های هستند که این اسکنر را پشتیبانی می کنند .

اگر به دنبال با کیفیت ترین اسکنر ها با قیمت هایی مناسب و در عین حال با کیفیت می گردید، اسکنر  AD240 تولید شرکت ای ویژن از پیشنهادات همیشگی ما برای شماست .

 

نظرات اسکنر ای ویژن 240 - AVISION AD240

نوشتن نقد و نظر

اسکنر ای ویژن 240 - AVISION AD240

اسکنر ای ویژن 240 - AVISION AD240

AVISION AD240