درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

روکش صندلی ماساژور بست رست SF-640

محصول جدید

روکش صندلی ماساژور بست رست SF-640 Best Rest SF-640 Massage Chair

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

1,120,000 تومان .

افزودن به لیست دلخواه

نقد و بررسی روکش صندلی ماساژور بست رست SF-640

روکش صندلی ماساژور بست رست SF-640

 شايد برای شما هم پيش آمده باشد كه در هنگام رانندگی طولانی مدت احساس خستگی كنيد. در اين هنگام هيچ چيز بهتر و لذت‌بخش‌تر از گرفتن ماساژ نمیتواند باشد.

استفاده از روكش صندلی ماساژور بست رست SF-640 يكي از بهترين راه‌ها براي فرار از خستگي ناشی از رانندگی طولانی مدت است.

اين روكش صندلی داراي 2 گوي مجزا در قسمت بالايي بوده، كه براي ماساژ گردن و شانه‌ها تعبيه شده است. همچنين در قسمت ميانی اين محصول 8 گوي ديگر قرار گرفته تا ماساژ مناسبی را در اين قسمت به بدن شما بدهد. لازم به ذكر است كه اين گویها ( در قسمت ميانی) امكان جابه‌جايی به صورت عمودی را دارند تا براي هر فرم و اندازه‌ی بدن قابل تنظيم باشد.

از ديگر مزيت‌های اين مدل داشتن فناوري مادون قرمز در قسمت كمر بوده كه به رفع خستگی كمك فراوانی میكند.

در قسمت نشيمنگاه اين دستگاه نيز دو موتور تعبيه شده تا ماساژ مناسبی را براي اين قسمت فراهم آورد. اين دستگاه دارای 3 برنامه‌ي ماساژ اتوماتيك در قسمت كمر بوده و همچنين قادر به انجام ماساژ در هريك از قسمت‌های بالايی (گردن و شانه)، مياني (كمر) و نشيمنگاه به صورت مجزاست.

اين ماساژور با استفاده از يك خروجی برق كه به قسمت فندك اتومبيل وصل می شود، قابل استفاده است. همچنين اگر از اين محصول در منزل يا محل كار استفاده می كنيد برای تامين برق آن از آداپتوری كه در داخل جعبه‌ی دستگاه قرار دارد بايد استفاده نماييد.

روکش صندلی ماساژور بست رست SF-640

مناسب براي شانه و گردن، کمر، نشيمنگاه
نوع ماساژور برقی
مادون قرمز دارد
توان مصرفی 75 وات
ساير ويژگی ها : قابل استفاده بر روی انواع مبل و صندلی با عمق کافی - دارای کلید مخصوص ماساژ و مادون قرمز به صورت جداگانه - قابلیت استفاده با برق شهری - قابلیت استفاده با فندکی خودرو - دارای سیستم خاموشی خودکار پس از 15 دقیقه - دارای 8 گوی تنظیم شونده در قسمت کمر - دارای 2 گوی در قسمت گردن و شانه - دارای 2 موتور در قسمت نشیمنگاه

نظرات روکش صندلی ماساژور بست رست SF-640

نوشتن نقد و نظر

روکش صندلی ماساژور بست رست SF-640

روکش صندلی ماساژور بست رست SF-640

روکش صندلی ماساژور بست رست SF-640 Best Rest SF-640 Massage Chair