درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

ماساژور بست رست LM-999B

محصول جدید

ماساژور بست رست LM-999B Best Rest LM-999B Massager

 

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

429,000 تومان .

افزودن به لیست دلخواه

نقد و بررسی ماساژور بست رست LM-999B

ماساژور بست رست LM-999B

ماساژور بدن بست رست | ماساژور دستی

گرفتن ماساژ يكی از لذت‌بخش‌ترين تفريحات می تواند باشد. اين تفريح شادی آور، اگر به‌صورت اصولی و با دستگاه‌های مناسب انجام گيرد، جنبه‌ی درمانی نيز خواهد داشت.

ماساژور بست رست مدل LM-999B يكي از دستگاه‌هايی است كه شما را در اين امر ياری خواهد كرد. اين محصول با داشتن 10 نوع سری مختلف، قادر به انجام ماساژ برای تمامی قسمت‌های بدن خواهد بود.

همچنين كارخانه‌ی سازنده‌ی اين دستگاه، فناوری اشعه‌ی مادون قرمز را براي اين مدل در نظر گرفته، كه همين امر باعث مي‌شود در هنگام ماساژ گرفتن با اين دستگاه، رفع خستگی عضلات به بهترين نحو انجام پذيرد. در قسمت دسته‌ی اين دستگاه نيز ولومی در نظر گرفته شده تا كاربر بتواند شدت لرزش ماساژور را از 1 تا 10 و نسبت به نوع و محل ماساژ، تنظيم نمايد.

دسته‌ در اين مدل بلند در نظر گرفته شده، تا كاربر در هنگام ماساژ دادن قسمت‌های دور از دسترس (كمر و ساق پا) دچار مشكل نشود. به دليل توان بالای دستگاه، استفاده از آن در سالن‌های زيبایی، باشگاه‌های ورزشی و مراكز توانبخشی توصيه می شود.

مشخصات فنی ماساژور بست رست LM-999B

مناسب برای تمام بدن
نوع ماساژور برقی
مادون قرمز
توان مصرفی 30 وات
ساير ويژگی ها - مجهز به 10 سر برای ماساژ قسمت‌های مختلف بدن - دارای کنترل انتخاب درجه سرعت از 1 تا 10 - وزن محصول: 1.2 کیلوگرم - قابلیت ماساژ لرزشی فوق العاده قوی

نظرات ماساژور بست رست LM-999B

نوشتن نقد و نظر

ماساژور بست رست LM-999B

ماساژور بست رست LM-999B

ماساژور بست رست LM-999B Best Rest LM-999B Massager