درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

فقط آنلاین

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی Xiaomi Mi Smart LED Lamp

محصول جدید

 چراغ مطالعه هوشمند شیائومی

Xiaomi Mi Smart LED Lamp

 

جزییات بیشتر

375,000 تومان .

افزودن به لیست دلخواه

نقد و بررسی چراغ مطالعه هوشمند شیائومی Xiaomi Mi Smart LED Lamp

 چراغ مطالعه هوشمند شیائومی

برای کسانی که اهل مطالعه هستند و از طرفی می‌خواهند سلامت چشمانشان به خطر نیفتد، چراغ مطالعه‌ی هوشمند شیائومی را پیشنهاد می‌کنیم. این چراغ هوشمند دارای 4 حالت فوکوس، مطالعه، PC و کودک است. روشنایی این دستگاه با دکمه ولوم روی آن قابل تنظیم است. با اپلیکیشن Mi Home می‌توانید به چراغ مطالعه هوشمند شیائومی متصل شوید و سپس زندگی هوشمند خود را آغاز کنید.

حالت فوکوس: در این حالت، چراغ مطالعه به شما یادآوری می‌کند تا زمان استراحتی برای خود درنظر بگیرید. این حالت از طریق نور تنفس امکان‌پذیر است که بازده کار را افزایش و خستگی چشم را کاهش می‌دهد.
حالت مطالعه: در این حالت نور خنثایی فراهم می‌شود که دقت مطالعه‌کننده را در خلال مطالعه، بدون خستگی، بهبود می‌بخشد.
حالت PC: نوری آبی ساطع‌شده از صفحه رایانه، برای چشمانتان زیانبار است. نور خوشایند 2700k جهت کاهش میزان نور آبی در هنگام استفاده از رایانه طراحی شده است و از چشمانتان محافظت می‌کند.
حالت کودک: چراغ مطالعه هوشمند شیائومی دارای گواهینامه‌ی ایمنی زیستی است و جدیدترین استانداردهای ایمنی را رعایت کرده است که موجب می‌شود از بینایی چشمان کودکان محافظت شود.
این 4 حالت از طریق اپلیکیشن Mi Home قابل تنظیم‌اند. طراحی خیره‌کننده‌ی چراغ مطالعه هوشمند شیائومی بسیاری از افراد اهل مطالعه را به سمت خود جذب کرده است.

xiaomi desk lamp

چرا چراغ مطالعه هوشمند شیائومی یک هدیه ویژه و بدرد بخور است ؟

از ویژگی‌های چراغ مطالعه هوشمند شیائومی می‌توان به قابلیت محافظت از چشمان ، توانایی کنترل میزان روشنایی و کنترل دمای رنگ، در دسترس قرار دادن حالت‌های مناسب برای انواع موقعیت ها، قابلیت برنامه‌پذیری و خاموش خودکار، حالت خاموش تاخیری، ماندگاری بالا، طراحی مناسب برای جلوگیری از داغ کردن چراغ، میزان مصرف انرژی معقول، قیمت مناسب و کنترل پذیری از راه دور از طریق وای‌فای اشاره کرد که چراغ مطالعه هوشمند رومیزی شیائومی Yeelight را به یک انتخاب مناسب برای همراهی شما در حین فعالیت‌های مختلف، تبدیل می کند.
طراحی خارجی چراغ مطالعه کشیده و شکیل است و زیبایی خالص یک ساختار ژئومتریک را به رخ می کشد. این چراغ سبک و مینیمالیست، بعلاوه یک دسته چراغ متحرک ، می‌تواند خود را براحتی در بسیاری از گوشه و کنار خانه جای دهد. چراغ مطالعه هوشمند از دو تکه اصلی تشکیل شده است. یک پایه بعلاوه میله و یک دسته متحرک که لامپ چراغ روی آن سوار شده است.

xiaomi desk lamp
روی پایه استوانه‌ای در قسمت پایین، کلید کنترل چراغ روی صفحه جای داده شده و در کناره پایه و در پشت میله، سوکت منبع تغذیه و ورودی کابل برق چراغ مطالعه هوشمند قرار گرفته است. دسته متحرک حاوی لامپ آزادی حرکت ۱۳۵- درجه‌ای از خود نشان می دهد. دکمه ریست در یک شکاف در زیر پایه چراغ تعبیه شده است و با فشردن آن با استفاده از یک سوزن ، چراغ مطالعه به تنظیمات کارخانه بازخواهد گشت. این دکمه برای تغییر شبکه‌ای که چراغ مطالعه به آن متصل است، کاربرد دارد.
اگر کلید کنترل روی پایه چراغ مطالعه را یکبار فشار دهید، چراغ مطالعه هوشمند روشن یا خاموش خواهد شد. با دو بار فشردن آن حالت پومودورا فعال خواهد شد که در ادامه معرفی می شود. اگر کلید کنترل را به اطراف بچرخانید، می‌توانید میزان روشنایی لامپ را تعیین کنید و با پایین نگه داشتن کلید کنترل در حین چرخاندن آن به اطراف، دمای رنگ چراغ مطالعه هوشمند است که تغییر خواهد کرد.

xiaomi desk lamp
LED های بکار رفته در چراغ مطالعه هوشمند شیائومی یک محدوده وسیع از روشنایی را پوشش می دهند. طراحی نوری و اپتیکال چراغ مطالعه هوشمند رومیزی به شکل حرفه‌ای انجام شده است تا با نور طبیعی چراغ، سلامت چشم مصرف کننده به خطر نیفتد. استفاده از LED های باکیفیت منجر به یک نور همگن و طبیعی شده است که باعث خستگی چشم نمی‌شود، همچنین خیرگی نور ساطع شده از چراغ مطالعه نیز کاهش یافته است. ۴۲ عدد LED که هر کدام ۰.۱۵ واتی هستند در چراغ مطالعه هوشمند تعبیه شده‌اند که توان روشنایی ۶ واتی چراغ را بدست می دهد. بهتر است از آداپتور خود دستگاه برای جلوگیری از آسیب به آن برای تأمین توان چراغ استفاده کنید.
شار نوری چراغ مطالعه هوشمند شیائومی ۳۰۰ لومن بوده و شاخص تفکیک رنگی آن ۸۳ می باشد. قابلیت تنظیم روشنایی و دمای رنگ در این چراغ مطالعه از ویژگی‌های مهم آن است. محدوده روشنی چراغ مطالعه هوشمند از ۰ تا ۱۰۰ است. دمای رنگ نور چراغ مطالعه محدوده ۲۷۰۰ الی ۶۵۰۰ کلوین را در برمی‌گیرد. اگر بخواهیم دمای رنگ را مفهومتر کنیم می‌توانیم بگوییم ۲۷۰۰k گرم و شبیه به شعله شمع است و ۶۵۰۰k خنثی متمایل به سرد مثل نور در یک روز ابری یا یک لامپ فلورسنت است. براحتی نور را برای تناسب با کاری که قصد انجامش را دارید تطابق دهید. دقت تنظیم روشنایی چراغ مطالعه هوشمند ۱± درصد و نیز دقت تنظیم رنگ در آن برابر ۱± کلوین است.
یک برنامه زمانی برای چراغ مطالعه شیائومی تنظیم کنید تا به شکل خودکار در زمانهای معین روشن و یا خاموش شود. با تعریف حالت خاموش تاخیری در طی ۱۵ دقیقه و یا هر زمانی که مد نظر دارید، این حالت با نور زیاد شروع شده و به تدریج از شدت روشنایی چراغ مطالعه می کاهد و چراغ در پایان مدت معین خاموش می‌شود تا در حین این زمان به نور لازم برای جمع کردن کار خود و یا فعالیت‌های دیگر دسترسی داشته باشید. برنامه اصلی کنترل کننده چراغ مطالعه هوشمند رومیزی شیائومی Yeelight اپلیکیشن خانه Mi است اما بد نیست اطلاع داشته باشید که Yeelight به شکل رسمی بر روی IFTTT شروع به کار کرده است. از طریق IFTTT می‌توانید به رایگان به طراحی اپلت برای پاسخ به نیاز های خود- به شکلی ساده و بدون نیاز به یک دانش برنامه‌نویسی عمیق- بپردازید و یا از اپلت های موجود در آنکه محصول کار بقیه است استفاده کنید. در این روش امکانات و خدمات زیادی در دست شما خواهد بود. برنامه خانه هوشمند شیائومی با سیستم‌های اندروید۴.۰ وبالاتر، آیفون ۴S و IOS7.0 و بالاتر سازگار است.
برای مقابله با مشکل معمول پرش نور چراغ که ناشی از فرکانس پایین بوده و به خستگی چشم منجر می شود، در چراغ مطالعه هوشمند از تکنولوژی ترکیب رنگ و یک لنز اپتیکال بهره برده شده است که قادر به انتشار نور منبع و تبدیل آن به یک نور طبیعی می‌باشد و در چراغ مطالعه هوشمند اشعه های نور ناشی از پرش، غیر مرئی شده‌اند و نور، فاقد اشعه ماورای بنفش می باشد.
چهار حالت پیشفرض در برنامه خانه هوشمند شیائومی برای چراغ مطالعه تعریف شده است که شامل حالت پومودور ، حالت مطالعه، حالت Po و حالت کودک می باشند. حالت‌های روشنایی چراغ مطالعه هوشمند بر اساس سناریو های واقعی طراحی شده اند که البته می‌توانید آن‌ها را بر اساس نیازهای روزمره خود شخصی سازی کنید.
نام پومودورا اشاره به تکنیک مدیریت زمان پومودورو دارد. در این تکنیک، زمان کار به تکه‌های تمرکز و استراحت تقسیم می شود. در حالت پومودورا نور در دوره تمرکز، مناسب برای کار شماست و پس از گذشت مثلاً ۲۵ دقیقه دوره تمرکز و کار مدام، نور به مدت مثلاً ۵ دقیقه به شرایط مناسب برای زنگ تفریح و تنفس تغییر می‌کند تا به شما در پیاده کردن برنامه کاری مورد نظر کمک کند و در افزایش عملکرد و کارایی شما و نیز بهبود وضعیت سلامت چشمانتان و جلوگیری از خستگی فیزیکی شما نقش داشته باشد.
در حالت مطالعه از روشنایی ۱۰۰ pct و دمای رنگ ۴۰۰۰ که تا حدی خنثی است استفاده شده است که به مصرف کننده در دقت و توجه بیشتر وی در حین مطالعه، و افزایش زمان مطالعه بخاطر کاهش خستگی چشمان کمک می کند.
نور آبی تبلت، گوشی و کامپیوتر برای چشمان انسان مضر است. برخی برنامه‌ها و گاه عینک های خاص برای مقابله با این نور و کاهش اثر آن طراحی شده اند. در حالت Po در چراغ مطالعه هوشمند دمای رنگ ۲۷۰۰۰ کلوین استفاده می‌شود که تا حدی از رسیدن نور آبی به چشمان شما در حین کار با کامپیوتر و یا غیره جلوگیری می کند.
چشمان کودکان در مقایسه با بزرگ‌تر ها حساستر، ظریفتر و آسیب‌پذیر تر است. حالت نوری کودک چراغ مطالعه هوشمند، در مطابقت با جدیدترین گواهینامه های ایمنی زیستی از آخرین استانداردهای ایمنی پیروی می‌کند تا کودک شما در معرض خطر قرار نگیرد و به راحتی و در نور مناسب به نقاشی یا انجام تکالیف خویش بپردازد.
چراغ مطالعه هوشمند شیائومی وزنی برابر با ۸۰۰ گرم دارد. ابعاد آن از قرار ۴۴.۵ در ۱۵ در ۴۴.۵ سانتی‌متر بوده و سفید رنگ است. شماره مدل چراغ مطالعه هوشمند رومیزی شیائومی MJTD01YL می باشد. فقط با ۶ وات مصرفی از مصرف کنندگان بهینه انرژی محسوب می‌شود و ولتاژ کار آن ۱۰۰-۲۴۰ولت با فرکانس ۵۰ ، ۶۰Hz و جریان ۰.۲ آمپری است. از عمر ۲۵۰۰۰ ساعتی برخوردار است. رطوبت مناسب برای کار چراغ مطالعه هوشمند در محدوده۰ تا۸۵ درصد RH و دمای مناسب از ۱۰- تا ۴۰ درجه است.
در محل قرار گیری لامپ روی دسته اجزای روبرو دیده می شود: انباره گرما، لایه انتقال گرما، برد مدارات چاپی و تراشه های LED، لنز فرنل و پوسته منتشرکننده نور. انتشار و تخلیه گرما ناشی از کار لامپ ها برای بهبود عملکرد تراشه ای LED و ماندگاری و عمر بیشتر چراغ مطالعه در کل در طراحی در نظر گرفته شده است. در تست های مختلف چراغ مطالعه هوشمند، پس از ۱۰۰۰۰ بار استفاده از چراغ، میزان میرایی کمتر از ۱۷ درصد مشاهده شد و چراغ های باقیمانده عملکرد خوبی از خود نشان می دادند.
توانایی اتصال به وای‌فای در چراغ مطالعه هوشمند رومیزی تعبیه شده است. وای‌فای IEEE 802.11 b،g،n 2.4 GHz در چراغ مطالعه برای برقراری ارتباط با برنامه خانه شیائومی و دیگر محصولات آن تعبیه شده است. سیگنال چراغ مطالعه ثابت بوده و انتقال داده در آن با سرعت انجام خواهد شد.
ترکیب تکنولوژی نوری مدرن LED با یک رویکرد عقلانی و با نگاه به کاربری دراز مدت، این محصول طراحی مشترک میان شیائومی و Yeelight را موفق به دریافت جایزه طلایی رقابت بین‌المللی طراحی محصول IF از میان ۵۵۷۵ شرکت کننده در سال ۲۰۱۷ گرداند.
چراغ مطالعه هوشمند رومیزی شیائومی Yeelight برای کسانی که به دود چراغ خوردن راضی نیستند و هوشمندی در انجام وظایف را ترجیح می‌دهند.

نظرات چراغ مطالعه هوشمند شیائومی Xiaomi Mi Smart LED Lamp

نوشتن نقد و نظر

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی Xiaomi Mi Smart LED Lamp

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی Xiaomi Mi Smart LED Lamp

 چراغ مطالعه هوشمند شیائومی

Xiaomi Mi Smart LED Lamp