درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

PocketScan اسکنر همراه مینی


 

اسکنر قابل حمل (دستی) با رم 2 گیگابایتی

 

  • شرکت تازه تأسیس سوئیسی داکودا با ارائه اسکنری همراه PocketScan ادعا کرده که کوچک‌ترین اسکنر بی‌سیم قابل حمل دنیا را طراحی کرده است.

اسکنر قابل حمل (دستی)

  • انند اکثر اسکنرهای قابل حمل، پاکت‌اسکن را باید بر روی سند چاپی خود حرکت دهید تا فرآیند اسکن انجام شود. این دستگاه قادر است با استفاده از تکنولوژی OCR قدرتمند و همچنین اسکن آنی خود، هر گونه متنی را در تصاویر، جداول و دست‌نوشته در دستگاه دلخواهتان اسکن کند. جداول در اسکن انجام شده تبدیل به اسناد Excel خواهند شد و موارد متنی نیز در قالب اسناد Word ذخیره می‌شوند.

لیست قیمت اسکنر قابل حمل (دستی)

  • اطلاعات اسکن شده از طریق بلوتوث به دستگاه دلخواه فرد انتقال داده می‌شود. داکودا همچنین مدعی شده که دستگاهش قادر است تا 400 dpi اسناد را اسکن کند و سیستم ویژه ای نیز برای اسکن در حالات کم نور تعبیه شده است. البته این دستگاه محدودیتی تا حد کاغذهای A3 دارد که در کنار مزایای بسیار چندان به چشم نمی‌آید. در کنار این اسکنر نرم افزاری به نام SLAM Scan ارائه شده که با ترکیب قوانین روبوتیکی دستگاه و آنالیز آنی تصاویر، فرآیند اسکن را انجام می‌دهد.

  • SLAM Scan همچنین به قصد شناسایی زبان‌های بیشتر (غیر از انگلیسی) خود را با یک پایگاه داده یکپارچه کرده که تا 198 زبان را پشتیبانی می‌کند. اندازه استثنایی این دستگاه 50x27x20 میلی متر است و با وزنی 85 گرمی تصور یافتن اسکنری کوچک‌تر از آن را انصافا دشوار می‌کند!
  • اسکنر قابل حمل (دستی)

     
    پاکت‌اسکن با هر بار شارژ باتری تا چهارصد اسکن را برای شما انجام می‌دهد و هم اکنون با پی‌سی، مک و iOS هماهنگ است.