درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

همکاری سامسونگ و اپل

لیست محصولات اپل آیپد

  • در اطلاعیه مشترک آن‌ها آمده است: «سامسونگ و اپل با کنار گذاشتن "تمامی" دعاوی قضایی در خارج از ایالات‌متحده موافق کرده‌اند.» البته در ادامه این اطلاعیه خاطرنشان شده که: «این موافقت‌نامه شامل مقررات صدور مجوز یا licensing arrangements نمی‌شود و همچنین این دو شرکت شکایت‌های درون ایالات‌متحده را همچنان دنبال می‌کنند.»

 

  • دادگاه‌های ایالات‌متحده تاکنون میزبان بزرگ‌ترین شکایات این دو شرکت بوده‌اند. شرکت اپل در نخستین مرحله از برگزاری این دادگاه‌ها موفق شد بیش از یک میلیارد دلار خسارت را از این طریق کسب کند. در دادگاه دومی که در ماه می به اتمام رسید اعداد هرچند پایین‌تر آمد، اما اپل همچنان پیروز رقابت بود. در آن دادگاه هیئت‌منصفه هر دوی این شرکت‌ها را مقصر شناخت و در نهایت سامسونگ را به پرداخت 119 میلیون دلار و اپل را نیز به پرداخت 158 هزار خسارت محکوم کرد.

لیست محصولات اپل آیپد

 

  • موافقت‌نامه جدیدی که بین این دو شرکت امضا شده، می‌تواند بر دادگاه‌ های برقرار شده در استرالیا، آلمان، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، هلند، کره جنوبی و انگلستان تأثیرگذار باشد.
  •  اگرچه آمریکا مرکز پیروزی‌های اپل بوده است، اما در آلمان و پس از شکایت اپل از سامسونگ در آن کشور، سامسونگ ناگزیر شد که برای جلوگیری از ممانعت فروش محصولاتش، طراحی یکی از تبلت های گلکسی را تغییر دهد.