درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

* چرا و چگونه باید به  "دیجی کاتالوگ"  اعتماد کنم ؟ *


برای اعتماد به فروشگاه "دیجی کاتالوگ" چندین عامل وجود دارد:


1- ثبت در مركز توسعه تجارت الكترونيكی وزارت صنعت، معدن و تجارت


فروشگاه کاتالوگ در مركز توسعه تجارت الكترونيكي وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسايی شده و دارای نماد اعتماد الكترونيكی يک ستاره می باشد


2- ثبت در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


 سایت هایی در این سامانه به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می رسند که مطالب مغایر با واقع و... ثبت نکرده باشند و همچنین اطلاعات شخصی صاحب امتیاز سایت (اطلاعات شخصی از جمله آدرس، شماره تلفن، کد ملی و...) در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد. بنابراین سایت های متخلف به سرعت شناسایی و باتوجه به نوع تخلف با آنها برخورد می گردد.


3- تاییدیه پرداخت آنلاین بانک ملت


تمامی فروشگاه های اینترنتی که مجهز به سامانه پرداخت آنلاین بانک ملت می باشند می توانند با خیالی آسوده اقدام بخرید نمایند، زیرا بانک ملت با تدابیر ایمنی و امنیتی خود خرید آنان را تضمین کرده و مبادلات ریالی تحت نظر و قابل پیگرد می باشد.


4-رنکینگ سایت دیجی کاتالوگ در بین سایت ها


سایت دیجی کاتالوگ با توجه به عملکرد خود و میزان بازدیدهای روزانه از آن در بین سایت های ایرانی ، دارای رنکینگ بالایی بوده که این مقدار روزانه و هفتگی بهبود می یابد.5- اعتماد مشتریان سابق "دیجی کاتالوگ"


با هیچ واژه ای قابل توصیف نیست...


همچنین می توانید درصورت داشتن هرگونه سوال با ما در تماس باشید.


023-33492066

09224579183

INFO@DGCATALOG.COM

 

پرداخت امن (Secure payment) در فروشگاه دیجی کاتالوگ

فروشگاه اینترنتی دیجی کاتالوگ موفق به دریافت نماد الکترونیکی گشته و از این حیث در زمره فروشگاه های آنلاین پیشرو در کشور قرار دارد.لذا کلیه تبادلات مالی با توجه به گواهینامه دیجیتالی ssl  اخذ شده توسط فروشگاه ، با حفظ تمام شرایط امنیتی انجام شده و در هر لحظه قابل پیگیری برای هردو طرف معامله (خریدار و فروشنده) می باشد.

فروشگاه آنلاین دیجی کاتالوگ با انعقاد قرار داد با بانک ملت ، اخذ موافقت نامه های لازم و اعطای تعهدات مناسب به بانک مکان امن برای خرید های شما هموطنان عزیز می‌باشد.کلیه پرداخت ها در بستر پروتکل ssl با امنیت بالا صورت گرفته و از هر نظر مورد تایید بانک و قابل پیگیری می باشد.

فروشگاه دیجی کاتالوگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی زیر نظر وزارت ارشاد و قوه قضاییه به ثبت رسیده است و مورد نهادهای ذیربط می‌باشد.

میتوانید با مراجعه به ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی و وارد نمودن آدرس اینترنتی فروشگاه کاتالوگ www.dgcatalog.com  اطلاعات ثبت شده را مشاهده نمایید.

با آرزوی خریدی آسان در فروشگاه اینترنتی دیجی کاتالوگ

 

راهنمای خرید و ارسال سفارش