درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

راهنمای خرید پرینتر کانن 249dw

پرینتر ۴ کاره کنون مدل ۲۴۹ یکی از پرینترهای ۴ کاره با قابلیت پرینت اسکن کپی و فکس یکی از پرفروش ترین پرینتر های لیزری سیاه و سفید با اولیت وای فای و چاپ دو رو می باشد.

کنون ۲۴۹ با ابعاد ۴۰ در ۸۰ در ۳۶۰ میلی متر و وزن تقریبی ۱۷ کیلوگرم با تکنولوژی چاپ لیزری در دسترس خریداران پرینتر می باشد از انواع کاغذ جهت چاپ پرینتر و کپی با حداکثر وزن ۴۶۳ گرم و با ظرفیت سینی ۶۰۰ برگ برخوردار است و قابلیت تغذیه خودکار adf با ظرفیت ۲۵ بعد از دیگر مزایای این پرینتر چهار کاره است.

سرعت چاپ سیاه و سفید ۲۸ برگ در دقیقه و رزولوشن چاپ ۶۰۰ در ۶۰۰ dpi می باشد کنون ۲۴۹ توان کار ماهانه ۲۴۰۰ برگ با قابلیت چاپ دو رو دارد.

این پرینتر فاقد قابلیت چاپ بر روی سی دی و چاپ بدون حاشیه می باشد اسکنر ۲۴۹dw غفلت و بی دی اف با رزولوشن اپتیکال اسکنر ۶۰۰ و روشن دیجیتال اسکنر ۱۲۰۰ در ۱۲۰۰ و سایز اسکن یا ۴ می باشد.

کپی ۲۴۹ سرعتی معادل ۲۷ برگ در دقیقه و رزولوشن ای برابر ۶۰۰ در ۶۰۰ dpi با بزرگنمایی ۷۰ درصد و حداکثر تعداد کپی ۹۹۹ بعد می باشد.

این دستگاه همانند همه چهارکاره های کنون دارای فکس و گوشی تلفن بوده ولی فاقد شماره گیر خودکار می باشد. سرعت فکس ۳۳.۶ و حافظه فکس ۲۵۶ بعد می باشد.

نوع کارتریج پرینتر ۲۴۹ کنون از نوع ۷۳۷ با کارکرد کارتریج مشکی ۲۴۰۰ برگ بوده نوع پورت ارتباطی از نوع usb به اترنت و قابلیت وای فای می باشد.

با همه سیستم عاملهای موجود سازگاری بوده و درایورهای پرینتر ۲۴۹ کنون موجود می باشد چهار کاره کنون ۲۴۹ قابلیت چاپ مستقیم و کارتخوان نداشته ولی قابلیت های منحصر به فرد دیگری با توجه به قیمت بسیار مناسب آن دارد.

تعمیرات پرینتر 249 canon