درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

پرینتر رنگی hp 315

پرینتر hp ۳۱۵ با ابعاد ۵۳ در ۳۱ در ۱۶ میلیمتر و وزن حدود ۵ کیلوگرم با تکنولوژی چاپ جوهرافشان و کاربری سه کاره شامل پرینتر-اسکنر و کپی سری های سایز چاپ a۴ دارد.

کاغذ های قابل استفاده آن ۴ الی ۵ یا ۶ و غیره می باشد ظرفیت سینی کاغذ آن ۶۰ درصد بوده ولی متاسفانه قابلیت تغذیه خودکار adf ندارد.

این پرینتر سه کاره جوهر افشان از نوع چاپ رنگی با سرعت چاپ رنگی ۱۶ برگ در دقیقه سرعت چاپ سیاه و سفید نوزده برگ در دقیقه و رزولوشن چاپ ۱۲۰۰ در  ۴۸۰۰ dpi با توان کار ماهیانه حداکثر ۱۰۰۰ بهره می‌برد.

پرینتر hp ۳۱۵ قابلیت چاپ بدون حاشیه داشته اما از قابلیت چاپ روی سی دی و چاپ دارویی اتوماتیک بی‌بهره است.

 اسکنر این پرینتر سه کاره از نوع فلت بوده و رزولوشن ۱۲۰۰ در ۱۲۰۰ دی پی آی با حداکثر سایز اسکن سی در ۲۲ میلیمتر دارد این است که قابلیت تشخیص متن ندارد کپی این سه کاره با حداکثر تعداد کپی ۹۰ برای انجام امور خانگی مناسب است.

کارتریج مورد استفاده چهار رنگ و از سری gt۵۱ gta۵ کارکرد کارتریج مشکی و کارکرد کاسپید رنگی ۸۰۰۰ بدبین باشد ۹ صفحه نمایش به کار رفته در این سه کاره از نوع سگمنت با ال سی دی ۷ بوده و نوع پورت ارتباط به کامپیوتر usb می باشد.

از سایر قابلیت های پرینتر hp ۳۱۵ می توان به چاپ اول این برگه سیاه و سفید در ۱۴ ثانیه چاپ اول این برگه رنگی در ۱۸ ثانیه اسکن از طریق نرم افزار اچ پی فوتو اسمارت اشاره کرد این پرینتر با تمام سیستم عامل ها سازگار بوده و درایورهای آن موجود می باشد.

لیست قیمت خرید پرینتر های رنگی