درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

تبلیغات فیس بوکی روسیه که تلاش کرد شما را متهم کند

در روزهای گذشته، به نظر می رسد که پیام های مربوط به انتخابات، به پیام های خبری شما ضربه زده است، آیا پیش از آنکه "اسلام گرایی تگزاس" را ذکر کرده باشید یا از تگزاس برای خروج از آن استفاده کنید، رفته اید؟ شاید شما تشویق شدید که "پست" را دوست داشته باشید، اگر می خواهید عیسی در انتخابات سال 2016 بر هیلاری کلینتون پیروز شود؟

اگر چنین است، شما احتمالا توسط تبلیغات حمایت شده از روسیه که در اخبار اخیر بوده است، مورد هدف قرار می گیرید.

تبلیغات فیس بوک روسیه

ریچارد بار، رییس کمیسیون اطلاعاتی مجلس سنای ایالات متحده روز چهارشنبه، چندین تبلیغ فیس بوک را که توسط سازمان های مرتبط با روسیه خریداری شده است، منتشر کرد. هیچ کدام از دفتر بارو به کلینتون یا دونالد تامپف اشاره نکرد؛ در عوض، آنها مسائل مرتبط با مهاجرت را به منظور گسترش اختلاف میان رای دهندگان ایالات متحده لمس کردند.

در میان آنها تلاش برای گرفتن کاربران فاکس تگزاس فیس بوک و مسلمانان در رقابت در حوادث رقابت در هوستون در 21 مه سال 2016 بود. طرفدار تگزاس، صفحه قلب تگزاس، 253،000 پیرو را تشویق کرد تا در مرکز اسلامی در شهر آن روز برای متوقف کردن "اسلام گری کردن تگزاس"، در حالی که صفحه "United Muslims of America"، که 328000 طرفدار دارد، یک رویداد را در همان زمان و محل برگزار کرد، و از طرفداران "حفظ دانش اسلامی" را فراخواند.

here-are-the-russia-linked-facebook-ads

برای به دست آوردن نمایش بیشتر، صفحات تبلیغاتی در اینستاگرام و فیس بوک برای تبلیغ رویداد خریداری کردند. این تلاش کار کرد. پیروان هر دو گروه در همان روز اعتراضات را در همان سایت برگزار کردند، همانطور که می توانید در عکس های زیر مشاهده کنید.

تبلیغات فیس بوک روسیه

سناتور بور، نماینده جمهوریخواه کارولینای شمالی، در جلسه روز چهارشنبه گفت: "آنچه که نه طرف می دانست این بود که ترول های روسیه هر دو طرف را تشویق کردند تا در خیابان ها نبرد کنند."

"به طرز وحشیانه ای، یکی از افرادی که حضور داشت، گفت:" قلب تگزاس این رویداد را تبلیغ کرد، اما یکی از آنها را نمی بینیم "، Burr اضافه کرد.

بعدا در روز، کمیته اطلاعاتی مجلس نیز تعدادی از آگهی هایی را که مورد بازبینی قرار گرفته بود منتشر کرد که گروه های محافظه کار و لیبرال را هدف قرار داد؛ برای دیدن آنها زیر کلیک کنید.

آگهی های سیاسی نیز سعی در جذب مسیحیان داشتند. یکی از این آگهی ها در ماه اکتبر سال 2016 یک صفحه فیس بوک به نام "ارتش عیسی" را تبلیغ کرد که به طور بالقوه باعث جذب بیش از 217،000 طرفدار آن شد.

یک آگهی مرتبط با روسیه استفاده می شود تا کاربران را جذب کند.

سپس در ماه نوامبر، صفحه فیس بوک یک پست غیر پرداختی منتشر کرد که هیلاری کلینتون را به عنوان یک شیطان آماده برای مبارزه با عیسی مسیح توصیف کرد.


here-are-the-russia-linked-facebook-ads

فیس بوک و توییتر، با تبلیغات و پست ها، قانونگذاران ایالات متحده را تهیه کرده اند، زیرا کنگره درمورد اینکه بهترین راه برای متوقف ساختن روسیه و سایر دولت های خارجی از دستکاری رسانه های اجتماعی در انتخابات آینده چیست، چگونه است. سنوشن آنگوس کینگ گفت، تلاش ها در حال انجام است، با اشاره به هشتگ هایی که در هر دو طرف رویدادهای سیاسی اخیر اتخاذ شده است مانند تصمیم بازیکنان NFL در طول سرود ملی به زانو درآمد تا مردم را در رسانه های اجتماعی تحریک کند .

در حال حاضر، مجلس سنا در حال بررسی یک لایحه است که به شفافیت بیشتری درباره اینکه چه کسانی وجوه تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی را تأمین می کند، مورد نیاز است. در طی جلسه دادرسی روز چهارشنبه، سناتور وارنر، یکی از حامیان این لایحه، گفت که او در پاسخ آهسته ای از سوی سیلیکون ولی در مورد این مشکل ناراحت شده است.

او گفت: "بسیاری از ما در این کمیته از آغاز سال جاری این مسئله را برطرف کرده ایم و ادعاهای ما به وضوح توسط رهبران شرکت های شما منفجر شده است."

توییتر، فیس بوک و گوگل وکلای خود را به دادرسی امروز فرستادند، همانطور که دیروز برای یک جلسه مشابه انجام دادند. در هر دو رویداد، سناتورها گفتند که این تصمیم باطل شد، و مدعی شد که مدیران اجرایی شرکت های فناوری برتر باید حضور داشته باشند.

بسیاری از آگهی ها و پست های مربوط به روابط روسیه وجود دارد که برخی از آنها در توییتر و گوگل بوده است. به گفته سناتور مارتین هاینریش، دموکرات نیومکزیکو، کمیته اطلاعات مجلس سنا بر این است که آیا آنها را به طور عمومی آزاد کنند.