درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

تبلت pipo با سیستم عامل مخلوط! ویندوز و اندروید

نه، نه گوگل بسیار مشتاق است در استفاده از این ایده از دستگاه‌های که می‌تواند به اندروید و ویندوز تغییر سیستم دهند ، اما غیر از برندهای معتبر ، تولید کننده چینی Pipo ساخت یک دستگاه هیبریدی خود را ادامه داده است.

مدل‌های مختلف تبلت پیپو لانچ شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است که اتفاقا با جلب توجه کاربران میزان درخواست‌ها برای خرید تبلت pipo بیشتر هم شده است.

تبلت Pipo با 2 سیستم عامل

همان‌طور که اشاره شد بسیاری از مدل‌های تبلت پیپو دارای سیستم عامل ویندوز 8.1 هستند و نیز قابلیت نصب اندروید نیز دارند.

 

همان‌طور که توسط Liliputing، Pipo در آخرین و بزرگترین گزارش یک تبلت 10.1 اینچی طراحی شده توسط یک پردازنده Intel Core M، یک پردازنده برای بهره‌وری و افزایش عمر باتری در دستگاه هایی که آن را در هسته خود شناخته شده است. این تبلت داده شده است 4GB رم، و همچنین یک پورت USB 3.0، اسلات کارت حافظه SD برای افزایش حافظه، و یک رابط داک اختصاصی، بنابراین شما می‌توانید آن را به یک صفحه کلید متصل شود.

وجود ETRE تبلت توانایی خود را به بوت شدن به هم اندروید یا ویندوز 8.1 در اراده است. یک چیز جالب توجه داشته باشید که برچسب قیمت نیست، که در حدود 400 $، اما وضعیت فعال‌سازی آن است. بر اساس یک تصویر جامعی توسط AndroidPC، تبلت Pipo است به نظر نمی رسد فعال شده‌اند.