درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

تبلت و گوشی های ارزان قیمت چینی

از شرکت‌هایی که در حال حاضر به فدا کردن سود به خاطر سهم بازار، به بازیکنان تاسیس به دنبال بهبود بازی خود را در اواسط برد، چند شرکت به ارمغان آورده‌اند به بازار تبلت های اندرویدی مقرون به صرفه هستند که در واقع ارزش خرید.

پس از در نظر گرفتن نگاه جهان شگفت‌انگیز از گوشی های اندروید چین ساخته شده، که در آن ما پیدا شده است برخی از تبلت ها - دستگاه‌های از کیفیت قابل توجه و شگفت‌آور قیمت مقرون به صرفه، از آن زمان ما در قلمرو تبلت تولید شده در کارخانجات فاکسکان و دیگر فروشندگان چینی بررسی است.

تبلت چینی

بازار تبلت شده است تحت کاهش تکان دهنده این سال - پس از چند سال از رشد پررونق و خوش بینی، به نظر می رسد که مردم عجله نیست برای خرید تبلت های جدید. برای تولید کنندگان، آن را به یک آب و هوا سخت با حاشیه کوچکتر است، اما هنوز هم یک رقابت شدید است.

بسیاری از که می آید از چین، که در آن شما می توانید یک تبلت بسیار مناسب و معقول با اتصال به تلفن همراه برای اغلب نیمی از قیمت یک پیشنهاد مشابه از مارک های خوبی تثبیت کنید.


به طور طبیعی، این همراه با خطرات آن - پشتیبانی و تضمین برای آن دسته از محصولات در خارج از آسیا محدود است، و خرید یک مانند یک جهش ایمان احساس می‌کند. آن را ندارد به این باشد که بی‌ادب از تجربه، و به همین دلیل ما خلاصه ایم تا بهترین تبلت ارائه می دهد به شما کمک کند انتخاب از طریق هزاران ارائه خارج وجود دارد.

اینجا بهترین تبلت های اندرویدی چینی برای سال 2015 می باشد.

1- gstar تبلتی است نه در میان جدیدترین محصول ارائه شده، اما خارج از غرفه با قیمت مقرون به صرفه خود را - حتی بیشتر مقرون به صرفه تر از تبلت چینی معمول خود را، اما آن را هنوز هم دارای صفحه نمایش بسیار تیز، و یک تراشه آبرومندانه قدرتمند است.

2- تبلت های GPHONE از یک شرکت که فقط دوست دارد به استفاده از CHICKS ! برای بازاریابی است. ما نمی خواهد به پیدا کردن عواقب گزاف برای نژاد بشر حفاری، بلکه در محصول خود تمرکز - یک تبلت خوب طراحی شده است.

3- اسکالر U704 زیباترین در این لیست نیست، اما آن را با صدای بلند آن برای جفتک انداختن جبران - یک تبلت اندازه کامل با اتصال به تلفن همراه برای فقط 120 $ مجهز شده است.

اینها تنها 3 گرینه تبلت های چینی بودند که معرفی شدند ، بزودی گوشی های چینی مانند گوشی کاترپیلار و گوشی های جی فون و اسکالر هم معرفی می‌شوند.

منبع :DGCATALOG.COM