درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

همه چیز درباره ایبوک ریدر اندرویدی Onyx Boox Universe M96

سخت افزار و طراحی

از دیدگاه طراحی،Onyx Boox M96 بسیار شبیه مدل پیش از آن M92 می‌باشد. اندازه کلی، همان کنترل چرخ منو و دکمه طرح

راهنمای خرید ایبوک ریدر اونیکس

اما ساخت و ساز احساس کمی بیشتر جامد در M96. M92 بیشتر شبیه پلاستیک ارزان احساس و تعداد زیادی از سر و صدا به creaking ساخته شده که گرفته شده است. M96 سفت و سخت تر است، اگر چه هنوز هم کمی از سر و صدا. در پشت آن یک احساس نرم بافت نور به آن، به آن احساس از یک کتاب خوان حق بیمه. به طور کلی پوشش احساس محکم.

چهار دکمه در سمت چپ صفحه نمایش وجود دارد. یکی از بالا نشان می دهد که آیکون خانه بر روی آن اما واقعا یک دکمه منو، و برگزاری آن را تازه جوهر الکترونیکی بر روی صفحه نمایش. در زیر آن یک دکمه تماس و دو دکمه صفحه عطف وجود دارد. در لبه پایین دستگاه می دکمه های حجم و یک دکمه قدرت وجود دارد. کنترل چرخ منو در سمت راست صفحه نمایش قرار گرفته است.

اونیکس

این حرکت مکان نما و باعث می شود انتخاب و می تواند برای ناوبری به جای صفحه نمایش لمسی استفاده می شود. می توان آن را برای کلید های میانبر استفاده بیش از حد، مانند افزایش و کاهش اندازه متن در حالی که خواندن کتاب های الکترونیکی، و سوژه متحرک از روبرو در اطراف یک صفحه که با استفاده از تنظیمات ناوبری خاص با فایل های PDF.

بر خلاف بسیاری از خوانندگان کتاب، Boox M96 یک انگشت پسند صفحه نمایش لمسی به طور منظم استفاده نمی کند. به جای آن با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی الکترومغناطیسی است که نیاز به استفاده از یک قلم کوچک.

این کار برای اضافه کردن یادداشت ها دست نوشته به فایلهای PDF و انجام نشانه گذاری بر روی صفحه نمایش، سرعت سریع است و چه خوب است شما می توانید دست خود را بر روی صفحه نمایش شما را بدون استراحت به عنوان دست خود را فعال صفحه نمایش لمسی ارسال.

با تجربه من، پاسخگویی صفحه نمایش لمسی واقعا خوب است، بهتر از صفحه نمایش لمسی خازنی در T68 است. دقت است نقطه در. گاهی اوقات من باید به فشار کاری دو بار، اما نه اغلب.

تنها مشکل این نوع از صفحه نمایش لمسی است که می تواند با استفاده از ویژگی خرج کردن، زوم بسیاری از برنامه های آندروید استفاده می شود. دوبار ضربه زدن کار می کند در اکثر موارد، هر چند، مانند مرورگر وب، اما آن را به عنوان دقیق نیست.

لیست قیمت EBOOK READER

شما نمی با نگاه آن را می دانم، اما M96 همراه با یک سخنران خارجی برای گوش دادن به موسیقی، کتاب های صوتی، و متن به گفتار مجهز شده است.

سوراخ بلندگو آشکار از دست رفته است. به جای فقط یک سوراخ سوزن کوچک در پشت وجود دارد. به نحوی بلندگو جای تعجب با صدای بلند با وجود آن، بلندتر از بسیاری از قرص است. هدفون صدا بزرگ که از جک جک 3.5mm، اگر چه من متوجه گاهی اوقات موسیقی خواهد شد برای یک ثانیه لکنت در زمانی که باز کردن یک برنامه و یا سند جدید. M96 نیز همراه با بلوتوث 4.0 برای دستگاه های صوتی و صفحه کلید (من این آزمایش نشده است اما در گرفتن یک صفحه کلید بلوتوث برنامه ریزی) مجهز شده است.

عقیق می دهد 3 هفته عمر باتری برآورد شده در هر بار. برای یک بار که به نظر می رسد دقیق است. آن را به خوبی برای دیدن این واقع بینانه است که بر روی مقررات عجیب و غریب تکیه نمی کند. اگر هر چیزی را که دست کم گرفتن است. M96 من در سرعت به مدت 4 هفته از زمان شارژ اولیه است.

دیگر ویژگی های سخت افزاری شامل یک پردازنده دو هسته ای با سرعت 1GHz، حافظه 512MB RAM، 4GB فضای ذخیره سازی داخلی، Wi-Fi و یک اسلات کارت SD به طور منظم اندازه.


صفحه نمایش

در طول چند سال گذشته جوهر الکترونیکی کتاب‌خوان صنعت به سمت اضافه کردن frontlights و با استفاده از صفحه نمایش با وضوح بالاتر جذب، بسیاری از که فقط اعتیاد به مواد مخدره بازاریابی ساده است.

من بیش از حد نا امید شده بودم که من برای اولین بار متوجه شدم که M96 یک frontlight اند و یا با یک صفحه نمایش با وضوح بالاتر جدید آمده است. اما بعد از دیدن آن را در فرد و با استفاده از آن به مدت چند هفته، پیدا کنم که کسانی که همه چیز واقعا مهم بسیار نیست. با صفحه نمایش بزرگتر، با وضوح بالا است که لازم نیست چون همه چیز کوچک شده است و بزرگتر است. صفحه نمایش کوچک به نفع متن های کوچک، وضوح در نتیجه بالاتر را حس می کند.

اما با صفحه نمایش بزرگتر تمایل به استفاده از اندازه فونت بزرگتر به دلیل فضای بسیار بیشتری وجود دارد. خط پایین: وضوح عالی در قرص است که بسیاری مهم تر از در جوهر الکترونیکی مگر اینکه شما به نفع خواندن متن فوق العاده کوچک و یا نقشه های و یا تصاویر.

بیشتر از همه رزولوشن بالاتر است تا در جوهر الکترونیکی spindlier، متن سبکتر است کمک (نگاه کنید به روشن شدن عمومی در مقابل بررسی روشن شدن Paperwhite؛ متن قابل توجهی جسورانه تر و تیره تر بر روی مسن تر، با وضوح پایین تر روشن شدن، و هنوز هم آن را به این روز).

مسلما، خوب حتی frontlight امر می تواند خوب در Boox M96. اما ظاهرا frontlights برای صفحه نمایش 9.7 اینچی هنوز به کامل باشد. هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنند که حتی آنها را در بسیاری از ereaders 6 اینچی کامل نشده است.

خوب حتی frontlight مانند در روشن شدن Paperwhite 2 به M96 حتی بهتر، اما واقعیت این است که بیشتر frontlights هستند که خوب نشده است. تعدادی از آنها را از اثرات سایه، توزیع نور ناهموار، و سوراخ سوزن نور رنج می برند.

حتی بدتر، اغلب لایه نور اضافه باعث می شود نگاه متن کم رنگ و یا فازی. تمام این مشکلات در حال رفتن به یک صفحه نمایش بزرگتر بزرگ شوند. که احتمالا بخشی از دلیل صفحه نمایش جوهر الکترونیکی M96 به نظر می رسد به من خوب: آن را به دو سال از من خوان جوهر الکترونیکی که یک لایه frontlight اضافه بر روی صفحه نمایش ندارد بررسی کرده ایم.

یک چیزی که من با صفحه نمایش بزرگتر مشاهده این است که frontlighting است در صورت لزوم با صفحه نمایش های کوچکتر نیست چرا که منطقه بازتاب بسیار بیشتری بر روی یک صفحه نمایش 9.7 اینچی است. کار جوهر الکترونیکی با منعکس کردن نور محیط.

ترکیب بیش منعکس منطقه پس زمینه با جسورانه، ضخیم تر، فونت بزرگتر و خواندن در نور کم به طور ناگهانی می شود خیلی شدنی بیش از بر روی صفحه نمایش 6 اینچی کوچک است.
ویژگی های نرم افزار

این نرم افزار همان چیزی است که واقعا مجموعه Onyx Boox M96 جدا از دیگر ereaders. این 4.0.4 آندروید اجرا می شود و همراه با گوگل بازی برای نصب برنامه های آندروید. ترین ereaders جوهر و دستگاه های ساده قفل شده را به فروشگاه های مربوطه می باشند.

M96 بیشتر شبیه به یک تبلت با جوهر الکترونیکی است.

حرکت نزولی، تنها با آندروید طراحی شده است به اجرا در یک دستگاه با نرخ تجدید کم از صفحه نمایش جوهر E. انیمیشن ها نگاه عجیب و غریب، برخی از موارد منوها قابل مشاهده هستند، آن را از برنامه به برنامه متفاوت است.


اکثر برنامه های ereading شخص ثالث به اندازه کافی به عملکرد کار می کنند. گاهی اوقات انتقال صفحه می تواند خشن، و یا دکمه های صفحه اختصاص داده شده کار نمی کند.


تمام برنامه های از پیش نصب شده برای خواندن
الکترونیکی جوهر و کار با دکمه های صفحه بهینه سازی شده است و ارائه تنظیمات صفحه تازه های سفارشی. برنامه های خواندن از پیش نصب شده شامل OReader انتشارات، FBReader، onyx نئو ریدر، OnyxReader، و خواننده داغ.

برنامه های دیگر مانند خواندن ماه + خواننده و Mantano خوبی کار بیش از حد، و ارائه پشتیبانی از دکمه های صفحه و جوهر الکترونیکی ویژگی های پسند. هر برنامه ارائه می دهد متن های مختلف و تنظیمات طرح بندی و ویژگی های. مانند یک کتاب خوان سنتی، Boox M96 از نرم افزار Adobe DRM برای رمزگذاری EPUB و PDF کتاب های الکترونیکی.

Boox M96 جهان با استفاده از یک صفحه اصلی سفارشی است که عناوین تازگی به عنوان خوانده و افزود نشان می دهد. این به طور خودکار تساوی کتاب های الکترونیکی و اسناد را از حافظه داخلی و کارت حافظه پس از راه اندازی. یک بخش کتابخانه که در آن شما می توانید مرتب کردن و فیلتر محتوا وجود دارد. طولانی با فشار دادن یک عنوان ارمغان می آورد تا از راه های مختلف برای باز کردن آن. یک فروشگاه کتاب ساخته شده است در برای دسترسی آسان وجود دارد، اما آن را تنها به نظر می رسد ارائه کتاب های الکترونیکی لهستانی. پرتاب جایگزین می تواند برای کسانی که می خواهند یک احساس سنتی تر صفحه اصلی اندروید نصب شده است. نوا پرتاب خوبی کار می کند پس از نصب به درستی.

برنامه های از پیش نصب شده شامل یک مرورگر وب، مدیریت فایل اساسی، تقویم، ماشین حساب، پخش موسیقی، ایمیل، گالری، فرهنگ لغت، و جستجو. بسیاری از برنامه های دیگر را می توان از فروشگاه Google Play نصب شده است.


شگفت انگیز ترین چیز به من در مورد M96 است که من تجربه کرده ام تقریبا هیچ کدام از مسائل که من مواجه می شوند در حالی که بررسی onyx Boox T68.


این نرم افزار تقریبا یکسان بین آنها، اما برای برخی از دلیل M96 فقط به نظر می رسد برای اجرای نرم و صاف. روشن شدن و برنامههای Google Play کتاب مستعد ابتلا به توفنده بر روی T68 هستند، اما یک بار هنوز در M96 سقوط کرد

دسترسی به فروشگاه روشن شدن از T68 باعث می شود آن سقوط فقط در مورد هر زمان، اما در M96 است. هیچ باتری یا راه اندازی مجدد تصادفی مسائل عجیب و غریب با M96 وجود دارد. به نفع T68، نرم افزار نرم افزار Adobe Reader آندروید کار می‌کند بر روی آن فقط خوب است، و یک گزینه خوب برای صادرات حاشیه نویسی است، اما این برنامه همان یک PDF در M96 بار نیست در همه. تفاوت تصادفی و غیرمنتظره می‌باشد.

تطبیق پذیری کلی نرم افزار M96 چیزی است که باعث می شود آن را منحصر به فرد، و این واقعیت است که آن را در واقع به خوبی اجرا می شود یک امتیاز بزرگ است. این جهت است که خوانندگان کتاب جوهر الکترونیکی باید در حال حرکت به سمت در تمام طول، با صفحه نمایش بزرگتر و بیشتر باز، نرم افزار قادر است

منبع : DGCATALOG