درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

تبلت ویندوز 10 شیائومی xiaomi

بنا به گزارش شیائومی در حال کار با مایکروسافت در حال توسعه یک تبلت جدید که قابل اجرا بر روی ویندوز 10 به جای MIUI خود، سفارشی اندروید پوست که به طور سنتی به دستگاه های شیائومی اجرا می‌شود.

تبلت ویندوزی


در این گزارش از اسباب چین، که اشاره می‌کند تحلیلگر فن آوری های چینی پان Jiutang، که می گوید راه‌اندازی چینی و تیتان نرم افزار در حال کار با هم در یک تبلت جدید است که منتشر خواهد شد در سه ماهه سوم سال 2015 انتظار می رود می‌آید.

به طور خاص، دستگاه شایعه ممکن است برای اوت 16 انتشار، تاریخ مرسوم شیائومی برای پرده‌برداری رسمی از دستگاه های جدید خود را برداشت .

تبلت ویندوزی


Jiutang، با این حال، اطلاعات خاصی در مورد تبلت گزارش ارائه نمی‌دهد.

در حال حاضر، معلوم نیست که آیا آن را بر روی ویندوز استاندارد 10 پلت فرم و یا بر روی ویندوز موبایل اجرا خواهد شد. حدس و گمان جالب است همچنین به امکان یک تبلت دوآل بوت است که می تواند هر دو ویندوز 10 و اندروید اجرا کند، اشاره کرد.

اگر این شایعه درست باشد، ویندوز 10 تبلت تبدیل خواهد شد جانشین
Xiaomi Mi شیائومی 7.9، تبلت گل سرسبد آن اندازه گیری 8 اینچ و در ژوئن 2014.

در حال حاضر، Xiaomi Mi در سراسر جهان فروخته شده با قیمت میانگین 180 یورو یا حدود 198 $. مایکروسافت قبلا اعلام کرد که ویندوز 10 نسخه استاندارد برای دستگاه هایی که دارای صفحه نمایش حداقل 8 اینچ است.

همکاری مایکروسافت شیائومی در یک تبلت است به دور از تبدیل شدن به یک واقعیت نیست. در واقع، هر دو شرکت در حال حاضر رخ داد یک همکاری جدید که به شما اجازه
Xiaomi Mi 4، پرچمدار شیائومی، برای شرکت در برنامه ویندوز خودی مایکروسافت و اجازه دهید آنها را امتحان کنید سفارشی ویندوز 10 ROM برای دستگاه های خود

منبع : dgcatalog