درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

پرینتر قابل حمل کانن canon ip110 | پرینتر بی سیم

پرینتر CANON PIXMA iP110 بی سیم موبایل ($ 249.99) آخرین ورژن در یک سری از پرینتر های جوهر افشان کانن قابل حمل ساخته شده در اطراف یک طراحی مشابه است.

کوچک و به اندازه کافی نور به راحتی حمل، iP110 می تواند به عنوان یک همدم به لپ تاپ خود، تلفن، و یا تبلت، به شما اجازه چاپ، می گویند، یک پیشنهاد با به روز رسانی در آخرین لحظات در طول سوار تاکسی در راه به یک جلسه. اگر شما نیاز به یک پرینتر قابل حمل دارید، یک مدعی قوی است.

لیست قیمت پرینتر قابل حملفراتر از شباهت فیزیکی، دو مدل نیز بسیاری از ویژگی های سخت افزاری مشابه، از جمله ظرفیت 50 برگ ورودی، همان ادعا سرعت چاپ، و نزدیک به همان سرعت در تست های ما به اشتراک بگذارید. با این حال، iP110 ساخته شده در Wi-Fi را می افزاید و مهمتر-کانن بیشتر حالت نقطه دسترسی است، که معادل Wi-Fi مستقیم.

CANON PIXMA iP110 بی سیم موبایل پرینتر

108--canon-ip110-wireless-mobile-printer

با استاندارد Wi-Fi (یا درست تر، حالت زیرساخت)، شما می توانید پرینتر را به شبکه خود را در خانه یا محل کار خود را هر چند، یک نقطه دسترسی شبکه متصل شود. با حالت نقطه دسترسی، شما می توانید لپ تاپ خود را، تلفن، و یا تبلت به طور مستقیم به چاپگر متصل در حالی که بر روی بروید با حداقل سر و صدا و بدون کابل.

پشتیبانی iP110 برای چاپ به همراه شامل توانایی از هر دو iOS و گوشی های موبایل اندروید و تبلت و از طریق ابر را چاپ کنید.

با این حال، واضح نیست که چگونه به انجام این کار. من می توانم هر دستورالعمل مشخص برای چگونگی انجام این کار در دفترچه های راهنمای پرینتر را پیدا کند، و من قادر به دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر از کانن است.

اگر شما می خواهید به استفاده از این ویژگی، در صرف یک معامله خوب از زمان تلاش برای آن را کشف کردن برنامه ریزی کنید.

نصب و سرعت


راه اندازی اولیه برای iP110 معمول برای یک پرینتر جوهر افشان کوچک است. برای بخش عمده ای از آزمایش، یک اتصال USB به یک کامپیوتر در حال اجرا ویندوز ویستا استفاده می شود. با این حال من هم از یک تلفن آندروید متصل با استفاده از حالت نقطه دسترسی پرینتر به منظور آن را آسان برای اتصال و چاپ که به عنوان. تعویض پرینتر به حالت نقطه دسترسی مربوط به برگزاری یک دکمه پایین و شمارش چشمک می زند از نور وضعیت، که به اندازه کافی آسان است، اما جزئیات شما باید به نگاه کردن در راهنمای کاربر.

هنگامی که چاپگر درستی تنظیم شده باشد، اتصال از تلفن است نیز استاندارد است.

سرعت چاپ در آزمایش های ما در نزدیکی های پایان بالا از محدوده محصول فعلی جوهر افشان قابل حمل بود. من iP110 در مجموعه برنامه های کاربردی کسب و کار ما در 2.3 صفحه در دقیقه (PPM)، که آن را سریع تر از بسیاری از نزدیکترین رقیب خود، از جمله پرینتر 100 موبایل پرینتر، در 1.8ppm به پایان رسیده و نیروی کار اپسون WF-100 199.99 $ در اپسون در 2.2ppm.

با کمال تعجب، با این حال، سرعت کمی کندتر از 2.5ppm من برای کانن IP100 پایان رسیده است. به عنوان یکی دیگر از نقطه مقایسه، آن را نیز به طور قابل توجهی کندتر از بسیار کمتر گران، البته بزرگتر، HP OFFICEJET PRO 6230 ePrinter 99.99 $ در HP، انتخاب ویراستاران ما "خانه متوسط قیمت و یا شخصی رومیزی پرینتر جوهر افشان، که در 3.4ppm در آمد .

برای عکس ها، iP110 سریعترین پرینتر قابل حمل در این گروه است که به طور میانگین 1 دقیقه 33 ثانیه برای 4-BY-6 اینچی چاپ. کانن IP100 تنها چند ثانیه کندتر در آزمایش های ما بود، اما پرینتر HP بیش از 3 دقیقه طول کشید، و اپسون WF-100 در در 4:40 آمد. حتی HP 6230 است فقط کمی سریع تر از iP110 برای عکس ها، در 01:13.

خروجی با کیفیت و عملکرد ماشین‌های اداری


ساخت سرعت عکس سریع iP110 حتی بیشتر چشمگیر این است که کیفیت عکس ردیف بالا برای پرینتر که در عکاسان حرفه ای و آماتور جدی با هدف است. که ترجمه را به تطبیق و یا ضرب و شتم بهترین شما می توانید از داروخانه چاپ انتظار می رود.

متاسفانه، کیفیت متن در پایین محدوده که شامل اکثریت قریب به اتفاق جوهر افشان. آن را به راحتی به اندازه کافی خوب برای استفاده از کسب و کار، به خصوص اگر شما با اندازه 10- و 12 نقطه باقی بماند، اما آن را یک انتخاب خوب برای چاپ متن بسیار در اندازه های کوچکتر است.

کیفیت گرافیکی قابل قبول است. این به اندازه کافی خوب است برای استفاده داخلی کسب و کار است.

شما حتی ممکن است آن را به اندازه کافی خوب برای جزوات پاورپوینت و مانند اگر شما بیش از حد حساس چشم ندارد.

یک مسئله دیگر برای iP110 عملکرد صفحه پایین آن است.

کانن نرخ کارتریج سیاه و سفید در 191 صفحه و کارتریج رنگ در 249 صفحه، اما اگر شما در حال چاپ عمدتا اسلاید پاورپوینت کامل رنگ، به عنوان مثال، عملکرد واقعی خواهد بود بسیار کمتر.

عنوان مانعی در برابر در حال اجرا جوهر در جاده ها، شما نیاز به نگه داشتن مجموعه یدکی تر کارتریج های تونر و در کیت سفر خود را از شما را برای، می گویند، پرینتر 100 است که عملکرد به ویژه بالاتر است.

اگر شما بیشتر در رابطه با کیفیت خروجی با سرعت از چاپ و یا تلفن همراه، پرینتر 100، که با پرینتر CANON PIXMA iP110 بی سیم موبایل برای کیفیت عکس و از آن ضربه را برای متن و گرافیک در نظر بگیرید.

شما همچنین ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن کانن IP100 که کیفیت متن بهتر از iP110 در آزمایش های ما تحویل داده است. گفت که، متن و گرافیک کیفیت iP110 به اندازه کافی خوب برای بسیاری از اهداف است. اگر شما نیاز به کیفیت بالاتر نیست و عملکرد پایین از ذهن نیست،

تعادل پرینتر از کیفیت خروجی، سرعت، دست زدن به کاغذ و پشتیبانی از چاپ همراه آن یک انتخاب بسیار جذاب می سازد