درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

همه چیز درباره dell venue 10 | دل ونیو 10

بزودی لیست قیمت تبلت های dell در سایت دیجی کاتالوگ قرار خواهد گرفت

این کار کاملا به عنوان روشن به عنوان صفحه نمایش iPad هوا 2، اما آن را نگه می دارد به لبه با سیاه پوستان تیره و کنتراست بالا. رنگ اشباع شده اند، به عنوان نمونه با پانل های AMOLED است، اما آن را زننده تعادل است. در زیر صفحه نمایش، ساخته شده را به پایان استوانه ای، دو اسپیکر که دریافت با صدای بلند و صدای خوب برای یک تبلت.

نازک، صفحه کلید بسیار سبک وزن و چفت در مغناطیسی به 7000 ساخته شده است در مکانیزم لولا. متاسفانه، صفحه کلید محل اجرا خواهد شد شما $ 159.99 (مستقیم) اگر شما آن را خرید به طور جداگانه از
تبلت.
***لیست قیمت تبلت های dell بخصوص سری جدید تبلت های venue ***

شما هنوز هم باید از طریق جفت شدن بلوتوث حرف بی ربط هر صفحه کلید شخص ثالث بروید، اما هنگامی که زوج، صفحه کلید به طور خودکار با 7000. لولا 7000 در چین های پشت 360 درجه، و هنوز هم بسیار باریک هنگامی که بسته است ارتباط برقرار کنند.

نقطه ضعف:( صفحه کلید کامل QWERTY است تنگ و کلید بسیار کم عمق، اما هنوز هم به مراتب بیشتر از تایپ کردن با استفاده از صفحه کلید روی صفحه راحت است. آن را نیز بسیار راحت تر از حمل در اطراف دو قطعه جداگانه در همه جا. یک پد لمسی کوچک اجازه می دهد تا برای ناوبری اشاره گر، برای ویرایش متن دقیق مفید است.

7000 به پشتیبانی از 802.11b / شبکه G / N / AC Wi-Fi متصل در فرکانس 2.4GHz و 5GHz، و پشتیبانی از دستگاه های بلوتوث 4.1.

عملکرد اندروید (مهم)


مجهز به پردازنده اتم اینتل Z3580 و 2GB RAM، ونیو 10 به خوبی در آزمون محک ما انجام شده است.

وظایف پردازنده فشرده، به ویژه، ثابت می شود یک کت و شلوار قوی برای 7000، که همگام با آخرین Qualcomm- و سامسونگ مجهز به دستگاه های نگهداری می شود. متاسفانه، این نتایج معیار مصنوعی کاملا کاملا سریع عملکرد در دنیای واقعی نمی شود.

من برخی از قطع یو پی اس حتی در ناوبری UI عمومی متوجه، با انیمیشن لکنت زبان و یا صفحه نمایش لحظه ای خالی است. نیز وجود دارد چند نمونه زمانی که 7000 آشکار سقوط کرد و نیاز به یک هارد ریست به بازگشت به قابلیت های.

بزودی مقایسه دل 10 با سایر تبلت‌های لنوو و تبلت‌های سامسونگ

دستگاه مورد بررسی ما با 32GB 23.3GB از رایگان از جعبه آمد. در طول راه اندازی اولیه، دل به شما می دهد گزینه ای را برای انتخاب یا عدم انتخاب قطعات از نرم افزار از قبل نصب شده است که به خوبی لمس. 13 پیش بار اختیاری، اعم از مفید، مانند نرم افزار Adobe Acrobat و فیس بوک، به بی فایده است، مانند عصر یخبندان ماجراهای و اونو وجود دارد.

در یک آزمون عمر باتری، جایی که ما جریان ویدئو یوتیوب بیش از Wi-Fi با روشنایی صفحه نمایش را به حداکثر، دل ونیو 10 تنها 4 ساعت، دقیقه 43 به طول انجامید. که در نتیجه بسیار ناامید کننده است، به خصوص با خواهر و برادر کوچکتر خود را، که 6 ساعت، در آزمون مشابه با یک باتری کوچکتر 5 دقیقه به طول انجامید مقایسه شده است.

دوربین و نتیجه گیری dell venue 10


8 مگاپیکسلی "RealSense" دوربین بدون تغییر از dell venue 8 . که باعث می شود برای اندازه تاریک هنوز هم کیفیت تصویر و برخی از ترفندهای پس از پردازش غلط انداز به نظر می‌رسد. همه چیز نگاه خوب در نور روشن در فضای باز است، اما سهام جدول در این نقطه است.

در داخل خانه و در زیر نور کمتر ایده آل، سر و صدا تصویر و سرعت شاتر آهسته رندر عکس ها دانه دار و نرم است. RealSense اهرم جفت از سنسورهای تصویر در پشت 7000، نه بر خلاف دوربین HTC Duo می باشد.

بسیاری از برنامه های بدون مشکل کار می کرد، و در حال حاضر در وب معمولا کاملا در آزمون من سریع بود، اما اشکالات کوچک شروع به پوشیدن بر شما.


مقایسه دوربین های تبلت  دل 10 با سایر تبلت‌های لنوو و تبلت‌های سامسونگ


برنامه های کاربردی دوربین جالب در تئوری، اما نه همه که در عمل قابل اعتمادند.

حاکم، به عنوان مثال، شما اجازه می دهد با استفاده از دوربین به اندازه گیری از اشیاء در دید دوربین است، اما آن را به راه کردن در تعدادی از موارد در آزمایش من بود. این ممکن است برای سریع، اندازه گیری خشن مفید است، اما هر چیزی را که نیاز به دقت باید به خوبی نوار اندازه گیری قدیمی از مد افتاده است. تنظیمات فوکوس و فیلترهای رنگی خوب هستند، اما کلاه قدیمی در این نقطه، و می تواند متقاعد کننده به دستگاه های دیگر که دو سنسور تصویر ندارد به دست آورد.

هنوز یک
تبلت با پوشش دل ونیو آن قضاوت کرد ممکن است یکی از تبلت جذاب تر از ویژگی های طراحی وجود دارد، اما آن را به سادگی در بسیاری از جهات دیگر به طور متوسط. و پس از آن قیمت وجود دارد: در $ 629 برای تبلت با صفحه کلید، آن را فقط بیش از حد گران بودن و با متوسط توصیه می‌شود. کسب و کار و بهره وری تمرکز خوب در تئوری است، اما حتی با تلاش گوگل برای آندروید برای کار، تبلت های ویندوز و کانورتیبل باقی می ماند رفتن به انتخاب برای در رفتن بهره وری. برای بالا پایان تبلت‌های اندرویدی، ما هنوز هم سامسونگ کهکشان S 8.4 به عنوان انتخاب ویراستاران ما توصیه می‌شود.

اما اگر شما در مورد کار جدی هستید،...

شما می‌خواهم خیلی بهتر در خدمت توسط ویندوز طراحی مایکروسافت سطح 3 و یا یکی از می‌دارد ما را برای بهترین تبلت‌های ویندوز می‌باشد.

بسیاری از برنامه های بدون مشکل کار می کرد، و در حال حاضر در وب معمولا کاملا در آزمون من سریع بود، اما اشکالات کوچک شروع به پوشیدن بر شما.
بزودی مقایسه دل 10 با سایر تبلت‌های لنوو و تبلت‌های سامسونگ

منبع : dgcatalog.com