درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

مقایسه پرینتر کانن 212w با پاناسونیک mb2000 ، سامسونگ 2070w و کانن 216n

در این بخش 4 مدل پرفروش و بسیار کاربردی چند کاره ها را مقایسه و نتایج آن را در بخش انتهایی بررسی می‌کنیم

در مقایسه با مدل پاناسونیک، canon MF212w ارائه می دهد همان ظرفیت ورودی 250 برگ با دوپلکسر (برای چاپ دو طرفه)، اما می افزاید: یک کتابچه راهنمای کاربر ورق خوراک و ارائه سرعت سریع تر.

در مقایسه با کانن MF216n، آن ارائه می دهد همان مدیریت کاغذ برای چاپ، می افزاید: از Wi-Fi، و هزینه های لمسی کمتر است.

بررسی این است که شما قابلیت فکس کانن MF216n یا فیدر اتوماتیک سند آن (ADF) را دریافت کنند. که باعث می شود MF212w بیشتر مورد توجه اگر شما در درجه اول نیاز به یک چاپگر، اما می‌خواهم که همچنین می توانید برخی بسیار سبک و کپی و اسکن را اداره کند.

مقایسه مبانی راه اندازی و سرعت چندکاره ها

ویژگی های عمومی MFP برای MF212w به چاپ و اسکن-از جمله بیش از یک شبکه و کپی کردن محدود شده است. یکی از فوق العاده، که کانن MF216n نیز ارائه می دهد، پشتیبانی از چاپ همراه از و اسکن به اندروید و iOS تلفن و قرص است.

محدودیت کلید را به پشتیبانی تلفن همراه است که تنها راه برای اتصال به چاپگر است که از طریق یک نقطه دسترسی در شبکه خود را، که به معنی چاپگر همچنین به طور مستقیم به شبکه متصل شود. بر خلاف برخی از رقابت، از جمله سامسونگ Xpress گوشی M2070FW، MF212w کند Wi-Fi مستقیم، که اجازه دهید آن را به یک دستگاه تلفن همراه به طور مستقیم اتصال، حتی با چاپگر توسط کابل USB به رایانه متصل را پشتیبانی نمی کند.

داستان‌های مرتبط برای مقایسه پرینترها

MF212w اندازه گیری 12.3 15.4 14.6 اینچ (HWD)، که ممکن است بیش از حد بزرگ برای به اشتراک گذاشتن یک میز با راحتی. با این حال، آن را قطعا کوچک به اندازه کافی برای در دسترس بازو حفظ این نزدیکی هست.

در 23.8 £، با کارتریج پودر جوهر آن، آن را نیز به اندازه کافی نور برای یک نفر به راحتی به محل حرکت می کند. راه اندازی کرایه استاندارد است. برای آزمایش، من متصل آن با استفاده از پورت اترنت و نصب درایور بر روی یک سیستم در حال اجرا ویندوز ویستا.

کانن Imageclass MF212w

کانن نرخ چاپگر در 24 صفحه در دقیقه (ppm) است، که سرعت شما باید ببینید به هنگام چاپ متن یا اسناد دیگر که به هیچ پردازش نیاز به کمی. من آن را در ما مجموعه برنامه های کاربردی کسب و کار (با استفاده از سخت افزار QualityLogic و نرم افزار برای زمان بندی) به پایان رسیده، در 12.2ppm، و آن را اساسا با کانن 216n گره خورده است. هم سریع هم برای امتیاز موتور و برای قیمت.

پاناسونیک مدل KX-MB2000، برای مثال، در تنها در 8.0ppm در آزمون ما آمد. سامسونگ M2070FW در 9.8ppm آمد.

کیفیت خروجی


کیفیت خروجی نیز یک نقطه قوی، به ویژه برای متن، که در پایان بالا از محدوده که شامل اکثریت قریب به اتفاق پرینترهای چندکاره لیزری تک رنگ. که ترجمه را به مناسب بودن برای تقریبا هر کسب و کار استفاده، حتی اگر شما نیاز به استفاده از فونت های کوچک است.

کیفیت گرافیکی است در یک محدوده که شامل اکثر چاپگرهای چندکاره لیزری تک رنگ، اما در نیمه پایین محدوده. این که آیا شما می خواهم آن را به اندازه کافی خوب، می گویند، جزوات پاورپوینت در نظر بگیرید، بستگی دارد که چگونه یک چشم بحرانی شما و اینکه آیا شما ذهن اگر خروجی به نظر نمی کاملا حرفه ای. با این حال، آن را به راحتی به اندازه کافی خوب برای هر گونه استفاده تجاری داخلی.

* کیفیت عکس معمولی برای یک MFP لیزری تک رنگ است. آن را تقریبا به که از عکس روزنامه معادل، ساخت با کیفیت خوب به اندازه کافی برای چاپ تصاویر تشخیص از عکس ها در یک صفحه وب، اما برای هر چیزی بیشتر خواستار از آن نیست.

* اگر شما نیاز به چاپ همراه و اسکن با یک چاپگر شما در برنامه ریزی برای اتصال به یک PC توسط کابل USB، لازم است تا نگاهی به samsung 2070w برای پشتیبانی مستقیم Wi-Fi آن است.

* اگر شما نیاز به اتصال به طور مستقیم از دستگاه های تلفن همراه، اما شما نیاز فکس و می خواهید یک MFP که بهتر است از MF212w است که برای اسکن و کپی کردن اسناد چندین، شما بهتر است با ویراستاران 'انتخاب کانن MF216n، لازم است که حتی هزینه بسیار بیشتر از MF212w.
* اگر شما فکس، ADF، و یا Wi-Fi مستقیم لازم نیست، و شما می‌خواهید برای اتصال به شبکه خود را با Wi-Fi، با کانن Imageclass MF212w ممکن است چاپگر شما می‌خواهید.

این ارائه اساسا همان سرعت و مدیریت کاغذ به عنوان کانن MF216n، همراه با کیفیت متن بهتر از اکثر پرینتر.

* اگر اسکن و کپی کردن شما نیاز می باشد سبک و به اندازه کافی برای اندازه نامه مسطح به راحتی آنها را اداره کند، MF212w می تواند یک انتخاب جذاب باشد.