درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

راهنمای فروش و ارسال سفارش در فروشگاه دیجی کاتالوگ

 تمام سفارشاتی که شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 16 ثبت شوند همان روز ارسال می‌گردد.سفارش‌های ثبت شده پس ازاین ساعت در صورت نیاز مشتری بصورت ویژه در همان روز ارسال شده و در غیر این صورت روز بعد ارسال می‌گردند.

  تمام سفارشاتي كه در روز پنچ شنبه تا ساعت 11  ثبت شوند همان روزارسال می‌گردد و تمام سفارشاتی که جمعه و روزهای تعطیل ثبت شوند، روز بعد ارسال خواهند شد

 از زمان تحويل بسته‌ها به مامور پست 24 تا 48 ساعت زمان لازم است تا محصول به دست شما برسد, در برخی موارد و با توجه به نحوه‌ی فعالیت منطقه شما ممکن است بسته با تاخیر بیشتری به دست شما برسد.

 
 چنانچه در دريافت سفارش خود با تاخير مواجه شديد حتما با ما تماس بگيريد.

در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قیمت و تغییر ارزش ریالی کالا در اثر نوسانات شدید ارز برای کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی کاتالوگ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، محفوظ است.
تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 چنانچه در ارسال سفارش با مشكل روبه رو شده‌ايد با ما تماس گرفته و اطلاعات خود را به شرح زير ارسال كنيد تا سفارش توسط ما ثبت گردد

  کیفیت کالا و خدمات پس از فروش

 تمام دستگاه ها ،قبل ازارسال تست شده و پس از تاييد نهايي براي خريداران ارسال شده وبا توجه به بسته بندي ضد ضربه ، امكان صدمه ديدن سفارش شما وجود ندارد

 كليه دستگاه ‌ای موجود داراي بسته بندي و پكیج مخصوص مي باشند.

شرایط خرید، پرداخت و دریافت سفارشات

  •  فروشگاه اینترنتی دیجی کاتالوگ به جهت راحتی خریداران گرامی سیستم پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت راه اندازی کرده است که خریدار در صورت تمایل به خرید نقدی بدون مراجعه به بانک می توانید مبلغ خرید را از طریق کارت‌های عضو شتاب پرداخت و از تخفیف ویژه این روش بهره مند گردد.

      در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمی‌گردد و خریدار تنها بهای کالای خریداری شده را پرداخت می نماید.

  • روند بازگرداندن کالا و بازپرداخت وجه

  •   با توجه به ماهیت اکثر محصولات ارائه شده که بصورت لپ تاپ ،ایبوک ریدر،تبلت و سایرتجهیزات دیجیتال می باشد و اینکه کليه‌ی محصولات قبل از ارسال تست شده و پس از تاييد نهايي براي خريداران ارسال می‌گردد، امکان بازگرداندن محصولات ، تنها در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص فنی بوده و از حالت اوریجینال خارج نشده باشد وجود داشته که بصورت رایگان تعویض خواهد شد . این زمان حداکثر 24 ساعت پس از دریافت خواهد بود.

  • لازم بذکر است ،هرگونه استفاده نادرست ،نصب برنامه های سخت افزاری و نرم افزاری که دستگاه را با مشکل مواجه نموده باشد تحت هیچ شرایطی جزو مصادیق تعویض کالا نبوده و ناآگاهی کاربر در نحوه استفاده و آسیب رساندن نرم افزاری یا سخت افزاری هیچگونه مسوولیتی را متوجه فروشنده نمی‌سازد.

  • همچنین در صورتی که کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری باکالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد و این اشتباه از طرف فروشگاه بوده باشد،این موضوع بدون هزینه برای مشتری قابل پیگیری خواهد بود ( در موارد مشابه لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید )

      درصورت انصراف مشتری از خرید ، چنانچه کالا برای مشتری ارسال نشده باشد مبلغ سفارش به حساب مشتری واریز خواهد شد . اما چنانچه کالا برای مشتری ارسال شده باشد،هزینه حمل و نقل و سایر ضرر و زیان‌های احتمالی،ازمبلغ کل کسر و باقی مانده به حساب خریدار واریز خواهد شد. درصورت منصرف شدن از خرید لطفا با بخش پشتیبانی ( از طریق فرم تماس - تلفن های تماس ) تماس بگیرید .