درحال حاضر امکان ارسال نداریم.

فقط آنلاین

ویس رکوردر TASCAM DR 44WL

محصول جدید

ضبط صوت تسکام وای فای 44

رکوردر تسکام

جزییات بیشتر

1,400,000 تومان .

افزودن به لیست دلخواه

نقد و بررسی ویس رکوردر TASCAM DR 44WL

ویس رکوردر تسکامTASCAM DR 44 WL

خلاقانه، نوآورانه، بی نظیر، اولین رکوردر WiFi، مقاوم ترین در برابر شدت صدا و ... همه این توصیفات تیترهایی هستند که سایت ها و مجلات تخصصی در حوزه صنعت صدا برای معرفی تسکام DR 44 WL از آنها استفاده کردند.
قبل از هر چیز میکروفون های این رکوردر نظر کاربران را به خود جلب می کند. استفاده از دو میکروفون کندانسور با کیفیت و حساسیت بسیار بالا است که به طرز ماهرانه ای بر روی نگهدارنده هائی لاستیکی مهار شده اند و همین امر سبب شده که حتی کوچکترین لرزش ها خنثی شوند و در نهایت به فرایند ضبط لطمه ای وارد نشود.
نکته بعدی در مورد حساسیت دیافراگم این میکروفون هاست که می توانند در برابر صداهای بسیار بلند مقاومت کنند و به صدابردار اجازه می دهند تا از هر منبع صوتی صدا بگیرد بدون اینکه کوچکترین صدمه ای به دیافراگم  وارد شود.
نکته آخر در مورد میکروفون های این رکوردر نحوه قرار گرفتن آنهاست، این 2 میکروفون کاردیوئید به شکل استریو X/Y در کنار هم قرار گرفته اند و با محاسبات دقیق مهندسی سعی شده تا پدیده اختلاف فاز آنها حل شود و بدین وسیله صدابردار می تواند کوچکترین جزئیات صدا را با بهترین شکل ممکن ضبط کند.

 
DR44-WL می تواند فایل های صوتی را بصورت WAV و MP3 ضبط و پخش کند


قابلیت رکورد کردن همزمان دو لاین استریو Dual-Level Recording 

دقیقا زمانیکه شما از یک منبع صوتی در حال صدابرداری هستید این رکوردر می تواند با یک لیمیتر داخلی که در آن وجود دارد صداهای ورودی را کنترل کرده ویک فایل دیگر با همان مشخصات فایل اصلی در کنار آن ایجاد کند منتها با این تفاوت که در فایل پشتیبان شما بصورت خودکار صداهای با شدت بیش از اندازه که منجر به خرابی و دیستورت شده اند با مقدار کمتر و صحیح تر ذخیره می شوند

با رکوردر تسکام DR44-WL می توان همزمان 4 لاین رکورد کرد


این رکوردر دارای 2 میکروفون سرخود به شکل استریو و 2 ورودی با جک های کمبو می باشد. که می توان از این ورودی ها برای میکروفون های شات گان و یا هر میکروفون دینامیک و یا کندانسوری دیگری استفاده کرد. و یا اینکه از میکسرهای آنالوگ و دیجیتال خروجی صدا گرفته و براحتی رکورد صداهای میکس شده توسط میکسرها را انجام داد. جالب اینجاست که DR44 به شما اجازه می دهد بصورت جداگانه و یا همزمان این 4 خط را ضبط کنید.

کنترل سیستم با نرم افزار از طریق WiFi
 

امکان ویژه ای که تسکام برای DR-44WL در نظر گرفته ساخت اپلیکیشن هائی است که بدون نیاز به روتر کار می کنند و توسط آنها می توان با اسمارت فون ها و یا تبلت هائی که دارای سیستم عامل های اندروید و اپل هستند عملیات ضبط صدا را از راه دور انجام داد . و کاربران می توانند براحتی و از راه دور سیستم را کنترل کرده و مانیتور ینگ صدا را از طریق خروجی هدفون گوشی انجام دهند.
در این مدل قابلیت انتقال فایل ها به رایانه شخصی شما بصورت وایرلس امکان پذیر است. در صورتیکه فقط رایانه شما مجهز به سیستم WiFi باشد

نظرات ویس رکوردر TASCAM DR 44WL

نوشتن نقد و نظر

ویس رکوردر TASCAM DR 44WL

ویس رکوردر TASCAM DR 44WL

ضبط صوت تسکام وای فای 44

رکوردر تسکام